Wesele w Hotelu Vinnica – dwie sale, wiele możliwości

Znalezienie odpowiedniego miejsca na wesele bywa czasami naprawdę trudne – mało jest lokali, które spełniają wszystkie wymagania Pary Młodej, a do tego prezentują się naprawdę dobrze. Jednym z takich nielicznych miejsc idealnych na organizację przyjęcia weselnego jest położony koło Wieliczki, a zaledwie 15 km od centrum Krakowa Hotel Vinnica.

ślub wesele miejsce na wesele miejsce na ślub plenerowy miejsce na duże wesele miejsce na kameralne wesele Sala Szampańska Sala Porto Hotel Vinnica Sygneczów Wieliczka wesele w małopolsce wesele pod krakowem porady inspiracje

Hotel Vinnica położony jest w cichej i spokojnej okolicy pozwalającej na organizację wesela marzeń przy jednoczesnym odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta.
Hotel może zakwaterować około 60 osób w komfortowych i klimatyzowanych pokojach.

Vinnica to nie tylko komfortowe pokoje i rewelacyjna kuchnia, to przede wszystkim miejsce na organizację wymarzonego wesela z dwiema salami weselnymi, o różnej wielkości oraz innym wystroju. Hotel przyciąga Pary, które szukają dużych przestrzeni i niemalże nieograniczonych możliwości ich aranżacji.

Kilka słów o naszych salach

Sala Szampańska to ponad 700m2 powierzchni przeznaczonej dla Pary Młodej i jej gości. Utrzymana w bardzo eleganckim stylu sala, wyróżnia się wysokim sufitem ze szklanymi stylowymi kopułami wypełniającymi wnętrze sali ciepłym, słonecznym światłem oraz ogromnym parkietem w centralnej części sali. Salę Szampańską zdecydowanie pokochają te Pary Młode, które marzą o dużym przyjęciu weselnym do 400 osób. Ze względu na swój wystrój, Sala Szampańska wpasuje się świetnie w styl boho, jak i w klasyczną elegancję – wszystko zależy od wyobraźni Pary.

ślub wesele miejsce na wesele miejsce na ślub plenerowy miejsce na duże wesele miejsce na kameralne wesele Sala Szampańska Sala Porto Hotel Vinnica Sygneczów Wieliczka wesele w małopolsce wesele pod krakowem porady inspiracjeślub wesele miejsce na wesele miejsce na ślub plenerowy miejsce na duże wesele miejsce na kameralne wesele Sala Szampańska Sala Porto Hotel Vinnica Sygneczów Wieliczka wesele w małopolsce wesele pod krakowem porady inspiracje

Sala Porto to przestrzeń 450m2 pozwalająca na organizację klimatycznego przyjęcia weselnego do 200 osób z parkietem o pow. ponad 100 m2. Wnętrze nawiązujące do XIX wiecznych włoskich winnic sprawi, że sala przy odpowiedniej aranżacji przeniesie gości w klimat Toskanii.

ślub wesele miejsce na wesele miejsce na ślub plenerowy miejsce na duże wesele miejsce na kameralne wesele Sala Szampańska Sala Porto Hotel Vinnica Sygneczów Wieliczka wesele w małopolsce wesele pod krakowem porady inspiracjeślub wesele miejsce na wesele miejsce na ślub plenerowy miejsce na duże wesele miejsce na kameralne wesele Sala Szampańska Sala Porto Hotel Vinnica Sygneczów Wieliczka wesele w małopolsce wesele pod krakowem porady inspiracjeślub wesele miejsce na wesele miejsce na ślub plenerowy miejsce na duże wesele miejsce na kameralne wesele Sala Szampańska Sala Porto Hotel Vinnica Sygneczów Wieliczka wesele w małopolsce wesele pod krakowem porady inspiracje

Pomimo tego, iż sale znajdują się w jednym budynku każda z nich ma osobne wejście, dziedzińce oraz węzły sanitarne.

Mikro wesela dla najbliższych w restauracji hotelowej

Urządzona w nowoczesnym stylu Restauracja Vinnica to przestrzeń, w której odbywają się kameralne przyjęcia do 40 osób. Idealna w sytuacji, kiedy Para Młoda pragnie zorganizować uroczysty obiad po ceremonii zaślubin dla najbliższych.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu

Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz zamiłowanie do nowości pozwoliło na stworzenie naprawdę wykwintnego menu weselnego, w którym każda Para Młoda znajdzie potrawy odpowiednie dla siebie i swoich gości weselnych.
Vinnica to wyjątkowe miejsce w sercu Małopolski, które spełni marzenia każdej, nawet najbardziej wymagającej Pary Młodej. Połączenie pasji i doświadczenia pozwoliły na stworzenie miejsca bardzo nowoczesnego, a jednocześnie posiadającego w sobie coś wyjątkowego.

Pary Młode szukające miejsca na wesele zapraszamy do kontaktu dzwoniąc pod numer +48 662 032 061 lub pisząc wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Długo i szczęśliwie zaczyna się tutaj.


Materiał przygotowany przez: Hotel Vinnica,
www.hotelvinnica.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj