Po co narzeczonym wedding planner?

Wedding planner to nie tylko osoba, która stoi na straży założonego budżetu, to bardzo często również niemalże przyjaciel, który pomoże spiąć wizję ślubu i wesela w całość, jednocześnie zapewniając Parze Młodej spokojny sen. Nawet, jeśli zdarzyło wam się pomagać w organizacji przyjęcia weselnego swojej przyjaciółki, a na Pintereście stworzyliście już co najmniej kilka tablic z inspiracjami ślubnymi, pomoc wedding plannera przy planowaniu ślubu i wesela jest nieoceniona. Planowanie ślubu i wesela może pochłonąć sporo czasu, szczególnie jeśli pracujecie na co dzień na pełny etat. To także dodatkowe źródło stresu - wyszukiwanie podwykonawców, spotkania z nimi, sprawdzanie dokładnie każdej z zawieranych umów może wprowadzić nerwową atmosferę. Zatrudnienie wedding plannera pozwoli zrzucić sporą część obowiązków i aktywności na wybranego specjalistę, a jednocześnie nie odbierze przyjemności z planowania ślubu i wesela.  Dlaczego warto zdecydować się na pomoc wedding plannera? Oto 4 najważniejsze powody, dla których warto to zrobić.

wedding planner konsultant ślubny wedding planner Kraków wedding planner małopolska konsultant ślubny Kraków konsultant ślubny małopolska porady inspiracje Zdjęcie - Jasny Kadr Fotografia

Wedding planner jest ekspertem w swojej branży

Chyba najważniejszy z powodów, które przemawiają za zatrudnieniem konsultanta ślubnego. Niezależnie od tego, czy planujecie zaprosić 40 czy 200 gości, proces planowania ślubu i wesela jest wciąż tak samo absorbujący i zawiera w sobie znacznie więcej aktywności, niż wybór miejsca przyjęcia, kwiatów, czy zespołu. Wedding planner specjalizuje się w wielu zadaniach, nawigując między byciem projektantem i wizjonerem, poprzez project managerem, koordynatorem zadań, aż po bycie psychologiem i terapeutą, kiedy zajdzie taka potrzeba - wszystko po to, aby zorganizować wasz wymarzony ślub i wesele. Konsultant ślubny stworzy listę "to do", zgodną z kolejnością podejmowanych zadań i sukcesywnie będzie z niej odhaczał wykonane aktywności. To właśnie wedding planner zweryfikuje podwykonawców, sprawdzi umowy, zadba o to, by Para Młoda nie musiała się niczym martwić zarówno podczas przygotowań, jak i samego dnia ślubu. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości branży, wedding planner jest w stanie zaproponować Parze Młodej gotowe, sprawdzone rozwiązania, polecić najlepszych podwykonawców ślubnych z branży i zadbać o to, by wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Wedding planner dba o wasz budżet weselny

Kolejna niezwykle ważna zaleta wedding plannera to pomoc w utrzymaniu się w ryzach uprzednio zaplanowanego budżetu weselnego. Jeśli uważacie, że zatrudnienie wedding plannera to zbędny wydatek - bardzo się mylicie. Profesjonalista, doświadczony konsultant ślubny jest wart każdych pieniędzy - dosłownie. To właśnie dzięki poradom waszego wedding plannera będziecie w stanie odpowiednio zaplanować i nawigować budżet przeznaczony na ślub i wesele. Z doświadczeniem wiążą się także znajomości, dlatego dobry wedding planner podpowie wam, na co przeznaczyć więcej środków, gdzie można oszczędzić, a także wskaże elementy, za które nie warto przepłacać. Jeśli zdecydujecie się na zatrudnienie konsultanta ślubnego już na początku przygotowań do ślubu i wesela, na pewno będzie w stanie zaproponować wam odpowiednich podwykonawców, a także wynegocjuje dla was atrakcyjne warunki współpracy - wszystko po to, by spełnić wasze marzenia, jednocześnie troszcząc się o wasze finanse.

Wedding planner tworzy spójną wizję ślubu i wesela

Niemalże każda przyszła Panna Młoda może się utożsamiać z wyrażeniem, że w zasadzie to planuje dwa wesela - jedno na Pintereście, a drugie w rzeczywistości. Jeśli tak, jak wiele innych Par Młodych macie problem z wizualizacją waszych marzeń rodem z Pinteresta, zatrudnienie wedding plannera zdecydowanie pomoże wam w stworzeniu spójnej, a jednocześnie współgrającej z miejscem na wesele stylizacji. Ważne jednak jest to, by konsultant ślubny, z którym nawiążecie współpracę, znał wasze oczekiwania i marzenia, dlatego już podczas pierwszych spotkań omówcie "must have" waszego wesela, a także elementy, których na pewno nie chcielibyście na własnym weselu. Znając marzenia, znając wybrany lokal, a także budżet Pary Młodej, dobry wedding planner jest w stanie stworzyć wizualizację wesela, która pogodzi sferę marzeń Pary z ich rzeczywistymi możliwościami finansowymi.  

Wedding planner gwarantuje to, co najważniejsze w dniu ślubu - spokój

To chyba najważniejsza z zalet zatrudnienia wedding plannera - spokój. Większość Par Młodych, które zdecydowały się na pomoc konsultanta ślubnego, opisując proces przygotowań pod jego okiem mówi, że najważniejszą jego zaletą jest spokój Pary Młodej. Spokój gwarantowany poczuciem, że na każdym etapie przygotowań, przy każdej decyzji, pomyśle, inspiracji, jest z Parą ktoś, kto słucha, analizuje, radzi, poleca, odradza... Ktoś, dla kogo najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech Pary Młodej w dniu ślubu, ktoś, kto jest i czuwa podczas ślubu i wesela, dając Parze poczucie, że nie muszą się niczym martwić, bo w zasięgu wzroku zawsze jest ich wedding planner, gotów pomóc w każdej chwili z każdą, nawet najbardziej błahą rzeczą. 


Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy powinniście skorzystać z usług wedding plannera, z przyjemnością rozwiejemy wasze wątpliwości. Sprawdźcie recenzje Par Młodych, którym pomogliśmy w organizacji ich najważniejszego dnia. Zapraszamy Pary Młode z Krakowa i okolic, ale jeśli jesteście z innych regionów Polski, chętnie spotkamy się z Wami online i zaproponujemy zdalne rozwiązania pomocy w organizacji ślubu i wesela. Możecie skontaktować się z nami telefonicznie: +48 509 719 339 lub za pomocą maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!

 

Materiał przygotowany przez: Ceremony Concept - organizacja wesel Kraków,
www.ceremonyconcept.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj