Jak wedding planner może zaoszczędzić pieniądze Pary Młodej? 4 przykłady

Wiele Par Młodych już od samego początku planowania ślubu i wesela zakłada, że nie będą zatrudniać wedding plannera, głównie ze względu na koszt jego usługi. Oczywiście, wedding planner lub, jak kto woli - konsultant ślubny, to wydatek zdecydowanie wart uwzględnienia w budżecie ślubnym - w końcu spokój ducha Pary Młodej jest najważniejszy a obecność osoby, która czuwa nad wszystkim jest niezastąpiona. Co więcej, zatrudnienie wedding plannera może pomóc Wam...zaoszczędzić! Jak to możliwe? Podpowiadamy!

ślub wesele wedding planner organizacja ślubu i wesela Para Młoda Panna Młoda Pan Młody inspiracje porady

 

1. Wedding planner pomoże wynegocjować korzystniejsze ceny u podwykonawców

Zatrudnienie wedding plannera wymaga ujęcia w budżecie jego wynagrodzenia ale jednocześnie pomoże Wam zaoszczędzić nieco kosztów. Konsultanci ślubni pracują ze sprawdzoną bazą podwykonawców, dzięki czemu mają możliwość wynegocjowania bardziej atrakcyjnych cen dla Pary Młodej. Dodatkowo, dobry wedding planner, przez swoje kontakty w branży może polecić Parze znacznie więcej podwykonawców, niż Para byłaby w stanie samodzielnie wyszukać i zweryfikować. Każdy wedding planner poleca wyłącznie sprawdzonych podwykonawców weselnych i dobre rozwiązania, które są dostosowane bezpośrednio do Pary Młodej.  

2. Wedding planner upraszcza proces planowania ślubu i wesela

Organizacja i planowanie ślubu i wesela to często długa droga, na której często pojawiają się wyboje i zakręty, które utrudniają Parze Młodej podróż do celu. Zatrudnienie wedding plannera zdecydowanie ułatwia zaplanowanie tego ważnego dnia w życiu - konsultant ślubny jest łącznikiem pomiędzy podwykonawcami a Parą Młodą - nawiguje cały proces przygotowań, rozwiązuje powstałe po drodze problemy, jest adwokatem Pary Młodej i zawsze staje po jej stronie. Konsultant ślubny zawsze rekomenduje gotowe rozwiązania, wymieniając ich plusy i minusy, kiedy trzeba - mówi, gdzie warto zwiększyć budżet, zawsze podpowie, gdzie można zaoszczędzić. 

3. Wedding planner stoi na straży budżetu ślubnego

Samodzielne organizowanie ślubu i wesela przez Parę Młodą może być naprawdę karkołomnym zadaniem, szczególnie jeśli idzie o zaplanowanie budżetu i utrzymanie kosztów w jego założeniach. Jeśli Para Młoda nigdy nie prowadziła projektów, które wymagały od nich kontroli kosztów, utrzymanie się w ryzach założonych kwot może okazać się karkołomnym zadaniem nawet dla "domowych dyrektorów finansowych". Konsultant ślubny pracuje z budżetami na co dzień, rozliczając wesela za 200, jak i 50 tysięcy, zna ceny rynkowe podwykonawców i jest w stanie oszacować koszty już na początkowym etapie planowania ślubu i wesela. Dodatkowo, każda rekomendacja od wedding plannera jest przemyślana i podyktowana założeniami budżetowymi. Dobry wedding planner podpowie Parze Młodej, na czym nie warto oszczędzać, wskaże także, gdzie nie warto przepłacać. 

4. Wedding planner zaoszczędzi również wasz... czas!

Zatrudnienie wedding plannera to nie tylko zapewnienie Parze Młodej spokoju ducha w dniu ślubu, to także oszczędność pieniędzy ale i przede wszystkim - czasu. Czasu, który Para musiałaby poświęcić na wyszukanie miejsc na wesele i ich odwiedzenie, znalezienie zespołu weselnego i wybranie się na jego koncert lub próbę w celu posłuchania, wyszukanie odpowiadających ich oczekiwaniom makijażystek, fryzjerek, florystek, tortów weselnych i innych elementów koniecznych do organizacji ślubu i wesela. Zatrudniając wedding plannera, dostajecie gotowe rozwiązania i sprawdzonych podwykonawców a także pomoc od początku przygotowań aż do dnia ślubu i wesela. Dobry wedding planner zaplanuje całość organizacji ślubu i wesela tak, by jak najbardziej zmniejszyć ilość zaangażowania Pary Młodej i pozwolić jej cieszyć się dniem ślubu bez stresu i nerwów.

 

 

Materiał przygotowany przez: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj