Menu weselne warte zachodu! Poligrafia ślubna

Przygotowania do ślubu obejmują wiele rzeczy, które składają się w całość dopiero w dniu ślubu.

Są wśród nich takie, o których pamiętają wszyscy - suknia, wystrój sali czy zaproszenia. Jedne są ważniejsze i bez nich wesele nie może się odbyć. Jednak warto pamiętać, że czasami rzeczy, które nie są niezbędne, mogą być bardzo przydatne i ułatwić życie gościom.
Doskonałym tego przykładem jest menu weselne.

Menu weselne Pawie Piórko: Nadzwyczajki.pl


Potrawy grają pierwsze skrzypce
To przyziemne, ale na początku wesela goście, którzy wygłodniali po ceremonii ślubnej, składaniu życzeń oraz pozowaniu do zdjęć myślą tylko o tym, by się posilić.
Ponadto jedzenie podawane na weselu jest jednym z najchętniej omawianych tematów. Wchodząc na salę i zasiadając do stołów wielu gości zadaje sobie pytanie jakie danie będzie podane w ramach obiadu. Aby nowożeńcy nie byli zasypywani tego typu przyziemnymi pytaniami w ich specjalnym dniu warto zaopatrzyć się w mały dodatek w postaci właśnie weselnego menu. Niewielkim kosztem można dołączyć do wystroju stołów karty informujące o posiłkach przewidzianych w trakcie przyjęcia. Gdy dodamy je do winietek i zawieszek na alkohol możemy uzyskać bardzo spójny obraz dobrze udekorowanego i pełnego stołu. Wszystkie dodatki wykonane w tym samym stylu, z jednakowym motywem przewodnim będą nie tylko świetnym elementem wystroju sali, ale także przedmiotem pochwał ze strony gości, na co zawsze liczą nie tylko nowożeńcy, ale także ich rodzice.

Lawendowy komplet weselny: Nadzwyczajki.pl


Menu weselne to nowe możliwości
Nie jest tajemnicą, że nie da się dogodzić wszystkim i jedzenie nie stanowi wyjątku. Dlatego też menu weselne jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom i smakom swoich gości decydują się na kilka zestawów obiadowych. Każdy może wybrać dla siebie posiłek z kilku opcji zaproponowanych przez Młodych i przedstawionych w postaci menu weselnego. Pozwoli to na cieszenie się zarówno dobrymi potrawami jak i pięknymi dekoracjami.

Menu i winietka weselna Bluszcz: Nadzwyczajki.pl
Zielony komplet weselny: Nadzwyczajki.pl
Bordowe menu z potrawami: Nadzwyczajki.pl


Autor tekstu i wykonanie poligrafii: Nadzwyczajki.pl
www.nadzwyczajki.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj