Prezenty na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej

Wieczór panieński zazwyczaj organizowany jest przez świadkową i przyjaciółki Panny Młodej. Pomysłów na tę okazję jest wiele, ale niezależnie od tego, gdzie i jak będziecie świętować ten zamążpójście Waszej przyjaciółki, chcecie podarować jej prezent z okazji wieczoru panieńskiego… Co może być takim prezentem?

 

Prezenty na wieczór panieński są niespodziankami, których charakter może być różny: zabawny, erotyczny lub po prostu praktyczny! Fajnie jest, jeżeli mamy stworzoną listę takich prezentów – to zawsze minimalizuje szansę na zdublowanie się niektórych egzemplarzy. Najbezpieczniej  jest, gdy taką listę tworzy osoba najlepiej znającą przyszłą Pannę Młodą. Pamiętajmy bowiem, że to, co dla jednych jest zabawne, dla innych może być gorszące, a to co dla jednych jest praktyczne, dla innych może być bezużyteczne. 

Przed stworzeniem takiej listy warto zorientować się, czego przyszła Panna Młoda jeszcze nie posiada, czego jej brakuje, czego nie zdążyła lub nie mogła jeszcze kupić. Zawsze może to otrzymać jako prezent na wieczorze panieńskim i wówczas ma problem z głowy. Mogą to być np. kolczyki czy inny element biżuterii lub coś z kosmetyków.

Oto kilka pomysłów:  

Podwiązka z niebieskimi elementami. Tradycyjnie wręczana jest przez świadkową. A jak wiadomo świadkowej na wieczorze panieńskim zabraknąć nie może! Co więcej, bardzo często, to ona jest jego główną organizatorką.  Dlaczego więc nie zacząć wieczoru panieńskiego od wręczenia przyszłej Pannie Młodej niebieskiej podwiązki, którą podczas ślubu, zgodnie z tradycją i przesądami, powinna ona mieć na sobie? To prezent symboliczny, ważny i praktyczny.

Piękna i zmysłowa bielizna na noc poślubną. To z pewnością bardziej zadowoli przyszłą Pannę Młodą niż śmieszna bielizna teoretycznie przeznaczona na noc poślubna. Bo pamiętajmy, że taka noc zdarza się najczęściej raz w życiu. 

Erotyczny taniec przystojnego mężczyzny. Taki prezent jest dla wielu pań nieodzownym elementem wieczoru panieńskiego. Jeżeli jednak nie chcemy, by okazał się niewypałem i nie chcemy zawieść gwiazdy wieczoru panieńskiego, warto jest nie angażować do tego amatorów.  W tym przypadku zdajmy się na panów zajmujących się tym profesjonalnie.

Karnet wejściowy do centrum SPA. Jak wiadomo Panna Młoda w dzień ślubu powinna wyglądać świeżo i nie powinna sprawiać wrażenia zmęczonej. Taki karnet, którego realizacja wypada w przeddzień ślubu, i który upoważnia do wizyty w saunie, do odbycia masaży i innych zabiegów to świetny prezent. Dzięki niemu Panna Młoda będzie mogła się zrelaksować, a to z kolei sprawi, że cała jej postać nabierze naturalnego blasku.

Album ze zdjęciami. Taki album może zawierać Wasze wspólne fotografie z przyszłą Panną Młodą, z czasów szkoły, wspólnych wyjazdów czy imprez. Nie zapomnijcie zostawić kilku wolnych stron, aby Panna Młoda mogła je uzupełnić po ślubie - nie jest to przecież koniec Waszej przyjaźni! 

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl - Edyta Bochenek / Zankyou.pl / Kategoria Prezenty

www.zankyou.pl / www.zankyou.com/pl

Fot. Zankyou.pl / iStockPhoto

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza PannaiKawaler środa, 22 kwiecień 2020 15:22 napisane przez PannaiKawaler

    W szczególności warto wręczyć personalizowany prezent! Jest on bardzo wyjątkowy i osobisty. Przyszła Panna na pewno będzie zadowolona z takiego pomysłowego upominku.

Skomentuj