Prezent dla Młodej Pary zamiast kwiatów: karnety, vouchery, bony prezentowe

Każde młode małżeństwo chciałoby spędzić trochę czasu w samotności i odpocząć po stresujących przygotowaniach do wesela. Jednakże, przy odrobinie wyobraźni można zaplanować miesiąc (lub więcej!) wspaniałej zabawy i relaksu, przy zachowaniu umiaru w wydawaniu pieniędzy! Brak urlopu w pracy, bądź wychowywanie dziecka także jest przeszkodą w udaniu się w wymarzoną podróż poślubną. Co zatem możecie zrobić?

 

Pisaliśmy już o wymianie kwiatów na wino i pomoc charytatywną. Tym razem zaproponujemy Wam wymianę kwiatów na wspólne chwile!

Już na etapie wysyłania zaproszeń, poinformujcie Waszych gości o chęci wymiany kwiatów na co innego - karnety, vouchery, bony prezentowe - wszystko to, co pozwoli Wam spędzić wspólnie przyjemne chwile po ślubie.

Wiele Par nie może sobie pozwolić na podróż poślubną, na co może się składać wiele elementów: brak funduszy, brak czasu, itp. Pomysł takiej wymiany kwiatów, może po części zrekompensować im brak podróży poślubnej, pozwoli spędzić wspólnie czas w ciekawy i romantyczny sposób.

Wasi goście będą mieli dużo zabawy z projektowaniem Waszego miesiąca poślubnego. Mogą zaproponować Wam to co lubicie, ale także to, czego nie znacie i sami pewnie nigdy nie zdecydowalibyście się np. na ściankę wspinaczkową! Wszystko to, co możecie robić razem będzie fantastyczną zabawą! A pomysłów na spędzenie wieczoru jest wiele: masaż dla dwojga, zaproszenie do restauracji, lekcja tańca, bilety do teatru, lot balonem, przejażdżka quadem, bon prezentowy do piwniczki winnej czy kurs garncarstwa! Może być zabawnie, romantycznie i ciekawie - byleby spędzić ten czas razem. A niewątpliwie jest to pomysł na bardzo szalony i niedrogi miesiąc poślubny!

Takie vouchery mają długie terminy ważności (przeważnie 3-6 miesięcy), więc przez długi czas możecie korzystać z prezentów od Waszych gości, gdyż nie więdną one tak szybko, jak cięte kwiaty użyte do skomponowania wiązanki.

I na koniec kilka propozycji prezentów, które Młodej Parze mogą sprawić więcej radości niż bukiet kwiatów: masaż, wizyta w spa, romantyczna kolacja, wizyta w parku linowym, bilety do teatru i kina, itd.


Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl Edyta Bochenek / Zankyou.pl
www.zankyou.pl / www.zankyou.com/pl

Fot. Zankyou.pl / kupslub.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj