Kilka oryginalnych prezentów na walentynki

W Internecie i prasie drukowanej znajdziecie mnóstwo list najlepszych prezentów walentynkowych dla niej i dla niego.

Problem w tym, że większość proponuje te same rozwiązania: kwiaty, czekoladki, pluszowe zwierzątka i serduszka, romantyczne kolacje w ulubionej restauracji... Wszystko super, tylko mało oryginalnie.

Coraz więcej osób lekceważy to święto, traktując je jako każdy inny dzień w roku. Jeżeli nie uważacie się za romantyków, a pluszowe serduszko wywołało by raczej zdziwienie niż radość u Waszej drugiej połówki, przedstawiamy Wam klika prezentów na Walentynki, o których prawdopodobnie nie pomyśleliście!


Kurs tańca 


Nie musicie być królami parkietu, aby pójść na podstawowy kurs tańca. Kilka spotkań z instruktorem poprawi Waszą koordynację ruchową i pozwoli na miłe spędzenie czasu.

kurs tańca, prezent walentynkowy, prezent dla drugiej połówki
Exspres do kawy


Wspólne śniadania lepiej smakują przy dobrej kawie. Niech to będzie zaproszeniem do wspólnego spędzania czasu, zarówno przy kolacji jak i śniadaniu. Toster czy urządzenie do naleśników także świetnie sprawdzą się w roli nietypowego prezentu na Walentynki.

exspres do kawy, prezent walentynkowy
Klucz do swojego mieszkania

 

Jeżeli jesteście na tym etapie związku, gdy 2 połówka jest Waszym częstym gościem, a nawet współlokatorem, doróbcie jej klucz do swojego mieszkania. Mniej romantyczne niż klucz do waszego serca, ale znacznie praktyczniejsze.

klucz do mieszkania, prezent walentynkowy
Kurs masażu


Macie dwie możliwości: albo razem zapisujecie się na kurs, albo jedno z Was zdobywa tajniki profesjonalnego masażu jeszcze przed Walentynkami, by w dniu zakochanych móc go wykonać ukochanej osobie.

kurs masażu, prezent walentynkowy
Randka w łóżku


Jeżeli masz dość widoku czerwonych serduszek w witrynie każdego sklepu i restauracji, w dniu Świętego Walentego zostańcie w domu, a dokładnie w łóżku. Wybierzcie wszystkie filmy, które chcieliście obejrzeć, a nigdy nie mieliście czasu, zróbcie ulubione przekąski i otwórzcie najlepsze wino.

Zamiast kwiatów


Wiele kobiet ma problemy z utrzymaniem kwiatów doniczkowych - albo nie mają czasu, albo po prostu ich nie lubią (oj, znam wiele takich kobiet!). Niemniej jednak, zdecydowana większość je lubi. Warto więc pomyśleć o zamienniku żywych kwiatów i wybraniu np. obrazu przedstawiającego piękny bukiet.


Zestaw koszulek


Możecie stworzyć unikatowe koszulki dla siebie, bądź skorzystać z gotowych wzorów, oferowanych przez większość firm tworzących koszulki z nadrukami.

 

Ekspert portalu abcslubu.pl: Edyta Bochenek / Zankyou.pl
www.zankyou.com/pl , www.zankyou.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj