Adopcja zagrożonego gatunku zwierząt jako pomysł na mądry prezent ślubny

W dniu ślubu zamiast kwiatów lub innych prezentów poproś gości o wirtualną adopcję jednego z niezwykłych gatunków zwierząt i wesprzyj tym samym działania
Fundacji WWF Polska.

W ramach akcji #adopcjaWWF możesz wraz z przyszłym współmałżonkiem poprosić o zaadoptowanie foki szarej, morświna, niedźwiedzia, rysia, tygrysa lub wilka. Jeśli Wam się poszczęści wspólną drogę życia rozpoczniecie, nie tylko w nowej roli męża i żony, ale i symbolicznych opiekunów jednego z sześciu gatunków.

Adopcji zwierząt wasi goście mogą dokonać wirtualnie za pomocą serwisu www.adopcja.wwf.pl
Do wyboru jest: foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk. Po dokonaniu niewysokiej wpłaty (do wyboru różne kwoty, opcja jednorazowa lub comiesięczna), każdy gość otrzyma certyfikat z imionami osób, dla których adoptuje dane zwierzę. Certyfikat można wydrukować, elegancko oprawić lub wpisać życzenia na odwrocie.

- Adopcje mają charakter symboliczny, ponieważ są to dziko żyjące zwierzęta, ale pieniądze zebrane w ramach naszej akcji przeznaczamy już na konkretne działania mające na celu realną ochronę każdego z sześciu gatunków zwierząt - mówi Karolina Kukielska z WWF Polska – Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka, w którym warto podzielić się własnym szczęściem. Foka szara, morświn, niedźwiedź, ryś, tygrys i wilk to gatunki, które nie mają szans na przetrwanie bez ludzkiej pomocy. Warto je ocalić dla przyszłych pokoleń. Jeśli tego nie zrobimy nasze dzieci, będą je znały tylko ze zdjęć i opowieści.
Adoptowanie zagrożonych gatunków zwierząt na prezent z okazji różnego rodzaju świąt i uroczystości to coraz popularniejszy trend w Polsce. Do akcji Fundacji WWF Polska przyłączyli się już Michał Piróg, który na Boże Narodzenia zaadoptował morświna dla Kuby Wojewódzkiego, czy Paulina Holtz, która podarowała dwie foki szare swoim córkom z okazji Walentynek.  Akcję #adopcjaWWF wsparli również Marcin Dorociński, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Frydrych i Jarosław Kret.  

Więcej informacji o akcji #adopcjaWWF dostępnych jest również na: www.facebook.com/WWFpl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj