Ślub i wesele na Bali

Każdy kto planuje ślub inny niż wszystkie, martwi się o koszt realizacji swoich marzeń.

 

 "Ślub na Bali na Każdą kieszeń" to idealne rozwiązanie dla tych Par, które pragną mieć bardzo kameralną ceremonię na tropikalnej wyspie. Proponujemy pakiety  niskobudżetowych ślubów, dopasowane do możliwości naszych Klientów.

Opisz nam swoje założenie, pomysł na ślub, a my postaramy się zrealizować Twoje marzenie, ściśle mając na uwadze Twój budżet. A po ceremonii, proponujemy wspólne posadzenie sadzonki palmy… może za parę lat, wrócicie na Bali i zobaczycie jak rośnie Wasza palma. To będzie miła pamiątka Waszych wspólnych chwil na Bali, a przede wszystkim Waszego ślubu.

Proponujemy ceremonie cywilne oraz katolickie, każda jedyna w swoim rodzaju, i taka jakiej pragniecie Tylko Wy. Ale należy pamiętać, że pewne koszta zawsze musicie Państwo ponieść, poszczególne usługi, aby były dobrej jakości, mają określoną cenę.

Tego nikt już nie ominie a... "rozczarowanie spowodowane niską jakością, pamięta się długo, po tym jak minie radość spowodowana niską ceną". Dlatego zawsze, planując ślub za granicą, należy określić budżet, dzięki któremu można zrealizować swoje założenia. Pomagamy Państwu w zbudowaniu pakietu ślubnego, który będzie najbliższy Państwa oczekiwaniom.

Każda Para ma inne oczekiwania, jedni pragną mieć małą kameralną ceremonię, ale całodzienną sesję filmową w plenerze, inni wybierają rozbudowane pakiety ślubne i romantyczne kolacje na łodzi. Każdy ma swoje indywidualne oczekiwania. Serwis i pakiety ślubne, mogą być takie, aby w najbliższym stopniu zrealizować oczekiwania Narzeczonych, a przede wszystkim marzenie o wyjątkowym ślubie.

Tekst i fot. Baliwille.pl
www.baliwille.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj