Wasz ślub marzeń w 2013 roku

Planujecie swój ślub w najbliższych miesiącach a może później?

 

Wiecie już, że będzie tradycyjny, z dużą ilością gości, koniecznie cała rodzina, znajomi... Powoli szukacie obrączek, wymarzonej sukni ślubnej, dobrego fotografa...
Ale... jest jakiś niedosyt? Co zrobić, by Wasz ślub przeszedł do historii rodziny i był niezapomnianym ślubem?

Pomysł: dwa śluby czyli cywilny ślub i kościelny zamiast konkordatowego, z tym że ślub cywilny odbędzie się za granicą w słonecznej Grecji, tylko we dwoje lub z najbliższymi, a by tradycji stało się zadość, ślub kościelny będzie tradycyjny.

Spełnione marzenia o ślubie i wspomnienia.

"TAK" powiecie sobie w przepięknych miejscach nad ciepłym morzem, a dodatkowo odpoczniecie w ciepłym klimacie. Będzie również czas na naturalną opaleniznę zamiast solarium oraz kąpiele w morzu.

Co więcej: podczas ślubu w Polsce wszyscy goście będą już podziwiać Wasz oryginalny pomysł i przepiękne zdjęcia przepełnione ciepłem i Waszą miłością. Zatem Twój wymarzony ślub cywilny z gorącą sesją ślubną już w maju lub czerwcu!!! A w lipcu, sierpniu lub wrześniu ślub kościelny w Polsce.

Za późno?

Nie. Jedyne, co należy zrobić, to poinformować księdza, iż ślub cywilny odbędzie się wcześniej. Nie wcześniej niż 90 dni przed datą ślubu cywilnego należy wziąć dokumenty z urzędu stanu cywilnego. Podróż możecie zaplanować tylko we dwoje. Doświadczony organizator ślubów za granicą zapewni Wam świadków w pakiecie.

* Autor: Lidia Wandas / 5 Events
* Organizator ślubów za granicą: 5 Events
* Autor zdjęć ze ślubu w Grecji: Ela Barteczko / www.barteczko.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj