Ślub za granicą czyli kreatywność, moda czy fanaberia narzeczonych?

Dla każdej zakochanej pary, która podjęła decyzję o kolejnym kroku w życiu, ślub to jedna z najważniejszych decyzji, które stoją przed nią

 

Dlatego tak ważne jest, by był wyjątkowy, romantyczny, a nade wszystko aby wspomnienia trwały wiecznie jak miłość narzeczonych.

Najważniejsze pytania, które warto sobie postawić zanim podejmiecie decyzję o ślubie za granicą:

1. Czy naprawdę chcecie, by wasz ślub odbył się za granicą? Czy są to marzenia, które naprawdę chcecie i możecie zrealizować?

2. Czy rodzina ma wpływ na podjęcie decyzji o ślubie za granicą, a jeśli tak, to czy zaakceptuje waszą decyzję?

3. Jaki budżet jesteście w stanie przeznaczyć na ślub za granicą?

Ślub za granicą - dlaczego warto

1. Minimum formalności, dużo zorganizują za Młodą Parę profesjonalni organizatorzy ślubów za granicą
2. Ucieczka od codzienności, w wielu miesiącach gwarancja słonecznej pogody
3. Ślub bez stresów, tylko dla siebie bądź w gronie najbliższych osób
4. Ślub i podróż poślubna w jednym
5. Spędzenie dodatkowych dni w gronie najbliższych w relaksującej atmosferze, bez biegania, stresów, ale
z adrenaliną
6. Czas spędzony wspólnie jest w rzeczywistości romantycznym przeżyciem
7. Wyjątkowa sceneria: plaże, forteca, zatoczki, tarasy widokowe i inne


Kto bierze ślub za granicą?

Pary, które decydują się na ślub za granicą, to ludzie w prawie każdym wieku. Najczęstszymi naszymi klientami są osoby w przedziale wieku 28-40 lat, bez względu na to, czy jest to pierwszy czy kolejny ślub. Jako ciekawostkę dodam, że już niedługo na słonecznej, greckiej wyspie Rodos „Tak” wypowiedzą sobie nasi Klienci w wieku 62 i 57 lat. Są fantastyczni, znają się bardzo długo i postanowili wziąć zwykły, ale niezwykły ślub. Gdy się na nich patrzy, to stwierdzenie "miłość nie zna wieku" się potwierdza. To świadczy o fakcie, że nie tylko ludzie bardzo młodzi mają kreatywne pomysły na ślub, ale osoby w wieku naszych rodziców czy czasami dziadków również. Dodam, że do Grecji na swój ślub i jednocześnie podróż poślubną wyjeżdżają tylko we dwoje, a ich ślub nie jest żadną tajemnicą. Są dumni, że w ich wieku potrafią dalej realizować swoje marzenia.


Budżet na ślub za granicą?

Jest to temat, który również najbardziej interesuje Młodą Parę. Młodzi często zastanawiają się i rozważają czy będzie ich na to stać? Jeśli jadą tylko we dwoje, to ślub na przykład w Grecji wraz z przelotem, hotelem czterogwiazdkowym z wyżywieniem All Inclusive i pakietem ślubnym, to koszt za 2 osoby czyli Parę Młodą kształtuje się w granicach 10-11 tysięcy złotych. Patrząc na to, że jest to jednocześnie podróż poślubna koszt jest bardzo przystępny. Im więcej osób, tym większy budżet jest potrzebny, bo każdy gość to dodatkowy koszt, ale... goście już nie płacą za pakiet ślubny tylko za przelot, hotel i wyżywienie. Goście najczęściej jadą również na tygodniowe wakacje.

Moim zdaniem ślub za granicą to romantyczne spełnienie marzeń dla zakochanych w sobie ludzi, którzy w mniej tradycyjny sposób, w okolicznościach przepięknej przyrody chcą powiedzieć sobie „Tak”! Fanaberia? Oczywiście, że nie! Każda Para ma prawa do spełniania marzeń, wyjątkowego ślubu, a nade wszystko ślubu według ich własnego życzenia.

Z życzeniami ślubu marzeń - 5 Events – Organizator ślubów za granicą

Fot. 5 Events

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj