Ślub za granicą czyli 10 x TAK na Bali.

Dlaczego 10 x Tak na Bali?

Bali, wiecznie zielona wyspa, raj na ziemi, wyspa tysięcy świątyń, wyspa bogów - to tylko niektóre określenia tego unikalnego miejsca na Ziemi, które ma do zaoferowania wiele atrakcji. Nie sposób opisać wszystkich. Poniżej 10 argumentów na Tak dla Bali jako miejsca dla Waszego ślubu.

1. Lokalizacja ślubu cywilnego, ślub można zorganizować zarówno na plaży, w ogrodzie, w pięknej kaplicy nad morzem a nawet pod wodą czy na grzbiecie słonia.

2. A Ślub kościelny, w Kościele katolickim na Bali.

3. Ślub tzw łączony, cywilny oraz religijny można zorganizować podczas jednej ceremonii w Kościele.

4. Legalność ślubu, zarówno ślub kościelny rzymsko-katolicki jak i cywilny jest legalny i w pełni akceptowany w Polsce.

5. Polski koordynator ślub na miejscu.

6. Egzotyczne sesje zdjęciowe, na polach ryżowych, plażach, w egzotycznych ogrodach, świątyniach a nawet na słoniu!

7. Pogoda, zawsze ciepło i przyjemnie. Pomimo pory deszczowej, która trwa od października do kwietnia jest zawsze ciepło, a krótkie przerwy podczas opadów ustępują szybko promieniom słońca.

8. Atrakcje na Bali, zwiedzanie świątyń, wspinaczka na wulkan, przejażdzka na słoniu, rafting po rzece przez dużglę, przejażdzka Harley Davidsonem, surfing, kate surfing, nurkowanie i wiele wiele innych.

9. Wiele różnych możliwości zakwaterowania w prywatnych willa, małych urokliwych hotelach, wspaniałych resortach.

10. Możliwość zwiedzenia dodatkowych wysp jak Komodo, Jawa, Lombok i wiele innych, wszak Indonezja to kraina 1000 cy wysp, a z Bali są bardzo dobre połączenie zarówno lotnicze jak i wodne do wielu z nich.


Zacznij swoja podróż przez wspólne życie We Dwoje na egzotycznej wyspie Bali z Baliwille!

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z firmą Baliwille.pl oraz Panią Iwoną Handayani Wagimin, absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF, która opowie o zwyczajach ślubnych na Bali – o rytuale zawarcia małżeństwa w społeczności lokalnej i o coraz popularniejszych ślubach zagranicznych gości, w tym także par z Polski – a także o architekturze świątyń oraz typowego domu balijskiego.

Muzeum Azji I Pacyfiku Galeria Azjatycka

ul. Freta 5, 00-227 Warszawa, Poland

11 maja 2012

18:00 – 19:00

Wstęp wolny!

Autor tekstu Katarzyna Fengler
www.baliwille.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj