Ślub w Toskani. Ślub za granicą

Toskania to nie tylko rejon półwyspu apenińskiego, ale dusza północno-zachodniej Itali. To łagodny klimat, wspaniała kuchnia i niepowtarzalne widoki na rozciągające się wzgórza, porośniete lasami i strzelistymi cyprysami.

ślubna toskania


Toskania to miejsce magiczne, wabiące turystów bogatą kuchnią oraz cudownymi plażami na zachodzie. To rejon, w którym miłośnicy wina na pewno nie rozczarują się smakiem najsłynniejszego wina Itali - Chianti a także smakiem win lokalnych, produkowanych przez małe gospodarstwa agroturystyczne.

To właśnie w Toskanii, możecie zorganizować swój niezapomniany ślub, zarówno cywilny jak i rzymsko-katolicki. Ślubu udzieli Wam polski ksiądz w malowniczej miejscowości w starym opactwie cysterskim, w którym ceremonie katolickie można odprawiać w ogrodzie przy kamiennym ołtarzu. Zatem oprawa rystykalna ślubu jest naturalną aranżacją miejsca. Wraz z Gośćmi możecie zatrzymać się w toskańskiej willi, a uroczysta kolacja może zaostać zorganizaowan w ogrodzie w pobliżu basenu. Gdzie długie biesiadne stoły pokryte białymi obrusami z dekoracjami lokalnych ziół wprowadzą Was w magiczne świat kuchni toskańskiej. Jeżeli zapragniecie więcej szyku, klasyczne dekoracje z róż, lili i włoskiego conffeti są tylko kwestią doboru kolorów najbliższym Waszym oczekiwaniom.

Toskania, znajduje się w odległości z centralnej Polski do Florencji - stolicy rejonu zaledwie 1400 km, to dystans umożliwiający pokonanie tej trasy samochodem w jeden dzień.

To ważny element planowania ślubu za granicą, miejsca w niedalekiej odległości są niewątpliwie bardziej atrakcyjne, gdyż transfer Gości jest zdecydowanie łatwiejszy.Oprócz możliwości samodzielnego dojazdu samochodem, możecie skorzystać z oferty tanich linii lotniczych, latających do Florencji czy Pizy.

A zwiedzanie tych wspamniałych miast to niewątpliwy atut rejonu, gdyż oprócz ciekawej architektury i klutury Toskani, możecie wypocząc na piaszczystych plażach czy też popłynąć na jedną w należacych adminictracyjnei do rejonu wysp takich jak Elba. Zatem Toskani to tygiel atrakcji, zarówno dla aktywnych jak i miłośników kuchni i odpoczynku na plaży.

To miejce przyjazne Polakom i Polskim Parą pragnącym zorganizować swój ślub w tym malowniczym zakątku Europy. Do zobaczenia w Toskanii!

ślub w Toskanii
ślub w Toskanii
ślub w Toskanii
ślub w Toskanii
ślub w Toskanii
ślub w Toskanii
ślub w Toskanii


Autor tekstu: Katarzyna Fengler
www.baliwille.pl

baliwille_logo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj