Ślub na Wyspie Żółwia na Zakynthos

Marzycie o ślubie za granicą, a nie do końca jesteście przekonani, jakie miejsce wybrać? Oczami wyobraźni widzicie siebie składających przysięgę małżeńską na pięknej plaży otoczonej turkusowym morzem, na boso, na luzie, z wiatrem we włosach? Nie musicie lecieć na drugi koniec świata, aby znaleźć mały skrawek raju na ziemi! Zapraszam Was na ślub w Grecji, na Zakynthos!

ślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwi


Główna plaża na wyspie Marathonisi jest spektakularna. Biały piasek, turkusowe morze, soczysta zieleń porastająca skały nadają jej prawdziwie tropikalny akcent. Czy można sobie wyobrazić piękniejszą scenerię na ślub za granicą?
Nie tylko zatykające dech w piersi widoki, ale również sposób, w jaki można się dostać na wyspę (tylko drogą morską) sprawia, że ślub na Wyspie Żółwia jest idealnym pomysłem na niepowtarzalny ślub na luzie.
Ślub na Wyspie Żółwia to również okazja na romantyczną sesję zdjęciową przy zachodzie słońca.

ślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwi

Jeszcze nie jest za późno na zrealizowanie Waszych marzeń. Z wielką przyjemnością pomożemy Wam w ich realizacji jeszcze w tym roku!
Oto krótka fotorelacja z naszych ślubów, które miały miejsce na tej nieziemskiej wysepce na Zakynthos (zwanej również Zakintos, Zante).

ślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwiślub wesele destination wedding ślub za granicą Turquoise Inspiration events Zakynthos Wyspa żółwi

Zdjęcia: Story Studios
Tekst: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events,
www.turquoiseinspiration.com


www.slubnazakynthos.pl


Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj