Egzotyczne śluby i luksusowe podróże poślubne z CARTER®

Mając na uwadze najwyższy komfort podróżowania i organizację ślubów, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty ślubnej luksusowego biura podróży CARTER®. Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu i na tę okazję warto wybrać specjalistów najwyższej klasy, którzy posiadają doświadczenie w tym zakresie.

ślub wesele destination wedding ślub za granicą podróż poślubna organizacja ślubu za granicą na wyspie na plaży romantyczny ślub na plaży romantyczna podróż poślubna  CARTER® luksusowe wakacje

Biuro CARTER® od początku swojego istnienia, czyli od 2003 roku zajmuje się organizacją tej uroczystości w najbardziej niezwykłych i wyjątkowych miejscach na świecie. Dopełnieniem tego wspaniałego dnia będzie także organizacja luksusowego, a przede wszystkim romantycznego miesiąca miodowego dla nowożeńców.

Podróże poślubne przede wszystkim kojarzą się z egzotycznymi plażami, pięknie usłanym łóżkiem posypanym płatkami róż i romantycznymi kąpielami dla dwojga. Idealnym miejscem na tę szczególną okazję będą wyspy Oceanu Indyjskiego, czyli rajskie Seszele, boski Mauritius, ekskluzywne Malediwy, czy pachnący przyprawami Zanzibar. 

Z przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa wyśnionego miesiąca miodowego do jednego z tych magicznych miejsc, a Państwa zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem. Biuro podróży CARTER® pomoże wybrać najbardziej intymne wyspy, idealne na tak wyjątkową okazję, jaką jest podróż poślubna. Dołożymy wszelkich starań aby dopasować indywidualnie do Państwa potrzeb wymarzony hotel, dzięki któremu będziecie Państwo mogli celebrować ten niezwykły czas. 

ślub wesele destination wedding ślub za granicą podróż poślubna organizacja ślubu za granicą na wyspie na plaży romantyczny ślub na plaży romantyczna podróż poślubna  CARTER® luksusowe wakacje

W wybranych hotelach mogą Państwo oczekiwać specjalnego pakietu powitalnego dla nowożeńców, jak i atrakcyjnych zniżek lub gratisowych dodatków. Biuro Carter posiada wyjątkową selekcję najlepszych miejsc na tę niezwykłą okazję, starannie wybranych przez wzgląd na wyjątkowo romantyczną lokalizację, świetną obsługę i szczególne przyjęcie młodej pary w swoich progach.

Gorąco polecamy pobyt w hotelach Four Seasons na Malediwach, One&Only na Mauritiusie oraz ekskluzywną prywatną wyspę North Island na Seszelach - gwarantujemy niezapomniane romantyczne chwile, które zapadną w pamięć i pozostaną w sercach na całe życie.

 

Zachęcamy do obejrzenia kilku kadrów w naszej galerii: 

 

 

Materiał przygotowany przez: Kinga Trzcionka, Biuro Podróży CARTER® - Organizator Luksusowych Wakacji,
www.carter.eu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj