Ślub za granicą - dobre rozwiązanie w czasach covid

Upłynął już rok odkąd żyjemy w czasach pandemii i pomimo, że widać światełko w tunelu dzięki szczepionkom, ten rok nadal jest bardzo niestabilny dla branży ślubnej. Tak naprawdę to zarówno my, konsultanci ślubni, jak i pary młode jesteśmy zmęczeni tą sytuacją i życiem w ciągłej niepewności.
Dla każdej z nas ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, o którym marzymy już od dziecka. Ślub planuje się z dużym wyprzedzeniem, starannie wybieramy usługodawców, salę, zapraszamy gości. Niestety od zeszłego roku trudno jest
cokolwiek zaplanować. Szczególnie duże tradycyjne polskie wesela.

slub za granica, slub w grecji, slub w czasach covid
Nie oznacza to jednak, iż musicie rezygnować z marzeń o ślubie. Wystarczy te marzenia trochę zmodyfikować. Nie ma co przekładać po raz kolejny daty ślubu. Możecie się pobrać jeszcze w tym roku. W mniejszym gronie, ale w jakże pięknych okolicznościach przyrody! Ślub za granicą w czasach pandemii jest idealnym rozwiązaniem.
Na pewno tęsknicie za podróżowaniem i piękną pogodą. Tym bardziej warto rozważyć ślub za granicą.
Decydując się na ślub za granicą, nie musicie się stresować, kogo skreślić z bardzo długiej listy gości zaproszonych na ślub w Polsce. Możecie zabrać ze sobą tylko swoich najbliższych, albo lecieć we dwoje. W ostatnim czasie w modzie są tak zwane micro weddings, czyli kameralne lub jak kto woli butikowe śluby.

Co powiecie na ślub w Grecji?

Grecja otwiera się na turystów już od 14 maja. Do Grecji będzie mógł wjechać każdy, kto jest zaszczepiony przeciwko Covid19, posiada przeciwciała lub okaże negatywny wynik testu (PCR lub antygenowy).
Ślub w Grecji możemy dla Was zorganizować do połowy października.


slub za granica, slub w grecji, slub w czasach covidslub zagranicaślub za granicą, ślub w grecjiOrganizacja ślubów i wesel za granicą- Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events 
Zdjęcia - Turquoise Photos

Wydawać by się mogło, że jest na to jeszcze trochę czasu. Nic mylnego. Z powody pandemii czas oczekiwania na wydanie dokumentów w USC jest o wiele dłuższy.
Dlatego też nie zwlekajcie zbyt długo, jeśli planujecie ślub w najbliższych miesiącach.
Zalecamy zatrudnienie wedding plannera, który nie tylko pomoże Wam w formalnościach prawnych, ale również będzie monitorował na bieżąco sytuację w kraju, w którym planujecie się pobrać.
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz wykupić ubezpieczenie turystyczne w biurze podróży, z którym macie wykupiony przelot i zakwaterowanie.
Na wypadek zamknięcia granic lub odwołanego lotu, nasza firma przełoży bezpłatnie datę ślubu na inny termin.

Piękne widoki, słońce, przepyszne jedzenie sprawi, że zapomnicie o pandemii, a dzień Waszego ślubu, który może się odbyć na przykład na plaży, w gaju oliwnym, na tarasie z widokiem na morze będzie najpiękniejszym wspomnieniem.slub i wesele na plaży, ślub za granicą, ślub w Grecjislub za granica, ślub na plaży, ślub w GrecjiOrganizacja ślubów i wesel za granicą- Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events 
Zdjęcia - Turquoise Photos

Nie rezygnujcie z marzeń. Jeśli bardzo chcecie się pobrać w tym roku, zróbcie to!
Zobaczycie, że nie pożałujecie!

Materiał przygotowany przez: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events
www.turquoiseinspiration.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj