Piękne rzęsy z Femmalium Med Spa

Każda kobieta chciałaby budzić się każdego dnia jak w filmach, w nienagannej fryzurze i pięknym makijażu. Wiemy jednak, że demakijaż to jedna z najważniejszych czynności podczas wieczornej pielęgnacji. Szczególnie na własnym Ślubie pragniemy wyglądać nieskazitelnie. Co, gdy podczas tej uroczystości poleci nam łza wzruszenia? Efekt? Rozmazany tusz do rzęs!

femmalium, piekne rzesy, zabie doczepiania rzes, rzesy na slub

Femmalium Med Spa doradza, co zrobić, aby w Wielki Dzień uniknąć tej stresującej sytuacji, proponując zabieg przedłużania lub zagęszczania rzęs. Jest on znany już jakiś czas, jednak to właśnie teraz kobiety zakochały się w nim bez pamięci. Długie, ciemne i podkręcone rzęsy do 6 tygodni to marzenie nie jednej z nas. Właśnie tak działa profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Specjalista dobiera indywidualnie, biorąc pod uwagę stan naturalnych rzęs metodę oraz długość sztucznej rzęsy, która odpowiednim klejem umocowana jest na naturalnym włosku. Podczas wywiadu wspólnie określa cel i efekt stylizacji, aby zabieg zakończył się uśmiechem i zadowoleniem każdej klientki.

Przedłużanie rzęs szczególnie polecamy przed ślubem, gdy naszym ograniczeniem jest czas, a zmartwieniem to, aby nie wzruszyć się, by nie padał deszcz i nie rozmazał tuszu. Przyszła Panna Młoda może cieszyć się cudownym wachlarzem na oku, który przykuwa uwagę, pięknie się prezentuje w Najważniejszym Dniu, a także przetrwa wymarzoną podróż poślubną. W ofercie Femmalium Med Spa znajdziemy zabieg wykonywany przez stylistkę rzęs, która indywidualnie dobiera odpowiednią metodę. Rzęsy po 2 godzinach są delikatnie podkręcone, gęste i długie, jednocześnie nie obciążają naturalnych, aby po ściągnięciu stylizacji, kondycja została na tym samym poziomie, co przed jej założeniem. Ważne jest, aby odpowiednio zadbać o stylizację i utrzymać efekt jak najdłużej, dlatego też na uzupełnienie umawiamy się co 2-3 tygodnie, gdyż każdego dnia tracimy 2-3 rzęsy w naturalnym cyklu ich życia, więc po 2 tygodniach nie mamy ich już około 28-42. Należy także zwrócić szczególną uwagę na wszystkie rady, które otrzymujemy od profesjonalnej stylistki rzęs, gdyż często spotykana jest niewiedza i brak odpowiedniego przeszkolenia na temat higieny oczu przy noszeniu stylizacji, a także powielane błędy, które skracają otrzymany efekt.
W Femmalium Med Spa mają Panie gwarancję wykonania zabiegu na najwyższym poziomie, z odpowiednim przeszkoleniem na temat higieny oczu i dobraniu stylizacji tak, aby cieszyć się pięknym spojrzeniem w Dniu Ślubu, a także budzić się każdego dnia prawie jak w filmie, z nieładem artystycznym we włosach, ale pięknym makijażem oczu.

Zapraszamy do Femmalium Med SPA w Krakowie!

Tekst: Żaneta Kaczor, technik usług kosmetycznych, studentka kosmetologii, stylistka rzęs i paznokci w Femmalium Med SPA
www.femmalium.eu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj