Wydrukuj tę stronę

Czy data ślubu może wpłynąć na szczęście małżeńskie?

Planując ślub dbamy o bardzo wiele elementów. Zaczynamy od najważniejszej części – wyboru partnera. Kolejne kroki to wybór sali, oprawy muzycznej, kwiatów, sukni, ozdób, koloru paznokci...

Czy jednak zastanawiamy się nad optymalną data? Co wpływa na nasz wybór pora roku, dostępność sal weselnych?
Niewiele osób ma świadomość jak ważny może być właśnie odpowiedni wybór daty ślubu.

Zazwyczaj raz w życiu stajemy przed pytaniem czy chcemy spędzić resztę życia z tą drugą osobą. Od tego dnia, mogą zależeć kolejne, więc dlaczego nie zrobić tego w odpowiednim momencie. Ceremonia ślubna jest szczególnie ważna dla kobiet, już jako małe dziewczynki wyobrażają sobie jak dokładnie będzie wyglądała ta chwila. Każda z nas, marzy o tym dniu, który będzie mogła wspominać do końca życia, chwaląc się koleżankom i uśmiechać się za każdym razem, kiedy spojrzy na obrączkę. W dzisiejszych czasach ludzie są tak zabiegani, że często nie przywiązują uwagi do takich szczegółów. Czekają na odpowiedni moment, nie uzależniając go od cyfr. Jednak, w nich zapisane jest wszystko. Co jeśli wybierzesz nie ten dzień, a on zaważy na całym twoim życiu?

Jednak okazuje się, że można sprawdzić, która data jest dla nas najwłaściwsza. Wyznaczyć optymalna datę można na podstawie dat urodzenia obojga partnerów.

Wskazania daty ślubu opiera się na wpływie liczb i ich znaczenia. Wierzymy, że nasze data narodzin ma duże znaczenie, wpływa na nasz charakter, sposób postrzegania świata.

Podobnie jest z terminem ślubu. Te datę celebrujemy całe życie, odnosimy do niej wiele wspomnień, świętujemy kolejne rocznice.

Zawarcie związku we właściwym czasie daje współpartnerom możliwość rozwoju i realizacji planów przyszłościowych. Staje się podwaliną do kolejnych etapów wspólnego życia.

Dobór optymalnej daty oferuje serwis Sekret Ślubów.

Jeśli już zdecydujesz, że chcesz zostać z kimś na zawsze, jak już znajdziesz pierścionek, miejsce, odpowiednie słowa nie zapomnij wybrać odpowiedniego dnia. Będzie to początek nowego etapu związku w twoim życiu, więc nie warto go zaczynać popełniając błąd... Jeden dzień, a wspomnienie na całe życie, od Ciebie zależy, jakie ono będzie...

Autor: specjalista portalu abcslubu.pl Urszula Bilska
www.sekretslubow.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)