#WEDDINGSWAP czyli sprzedaj swoją suknię ślubną

Drogie Panny Młode – szukając swojej wymarzonej sukienki przeglądacie tysiące zdjęć i inspiracji w poszukiwaniu tej jednej jedynej. Świeżo poślubione mężatki mają już te poszukiwania za sobą, a suknia ślubna wisi w szafie.

ślub wesele suknia ślubna używana suknia ślubna suknia ślubna z drugiej ręki #zerowaste #weddingswap SWAP Happy Together targi ślubne Kraków 1.03.2020

Coś pożyczonego, coś niebieskiego, coś potrzebnego, ale niekoniecznie nowego? Jeśli bliska jest Ci idea #zerowaste, zapraszamy na specjalne stoisko podczas najbliższej edycji targów Happy Together, gdzie będzie możliwość kupienia sukni ślubnej, dodatków oraz butów.

Jeśli w Twojej szafie wisi sukienka ślubna, buty czy dodatki a Ty ciągle nie wiesz co z nimi zrobić, skontaktuj się z nami!

Przygotujemy piękne stoisko, zaprezentujemy Wasze zapewniamy obsługę i fachowe doradztwo stylistki. Koszt wpisowego wynosi 20 zł.

Na Wasze rzeczy będziemy czekały w najbliższym czasie w dwóch lokalizacjach w Krakowie – w siedzibie portalu abcslubu.pl przy ul. Poznańskiej 7 (w środy i piątki) oraz w Hotelu Forum (we wtorki i czwartki) w godz. 9-15.

Masz do nas pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń – wszystko Ci opowiemy!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 691159982

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj