Pachnący bez w bukiecie ślubnym i dekoracjach na weselu

Pachnący bez na ślubie i weselu zaprezentuje się wyśmienicie. Biały, różowaty, fioletowy lilak - pięknie pachnie, dobrze się nam kojarzy, przywołuje ciepłe wspomnienia dzieciństwa. Wam też? Jeśli chodzi o bzy krajowe, polska odmiana pojawić się może właściwie tylko w majowych dekoracjach ślubnych, w okresie jego kwitnienia.  W przypadku innych miesięcy,  wykorzystanie bzu w dekoracjach jest możliwe, jednak aby go zdobyć, należy zamówić kwiaty spoza Polski. 

Przestrzenna forma i całkiem okazały rozmiar kwiatostanów bzu stwarza genialne możliwości do wykorzystania zarówno w dekoracjach ślubnych, jak i bukiecie ślubnym.

Bukiet ślubny z bzu

Monochromatyczna forma bukietu pasuje do wielu stylizacji ślubnych, zwłaszcza tych mniej formalnych. Liczne, drobne kwiatki bzu i ich subtelność daje wiązankom ślubnym ogromną dozę romantyzmu i lekkości.

 Bukiet ślubny z piwoniBukiet ślubny z bzu - Flower Factory
bukiet ślubny z bzemBukiet ślubny z bzu - Paper Flower Art, zdjęcie - Mały Obrazek

Dekoracje weselne z dodatkiem bzu

Bez będzie bardzo dobrym materiałem do nieuczesanych i nieregularnych dekoracji ślubnych. Nieco strzelisty, trochę niegrzeczny będzie dodawał przestrzenności i lekkości formie. Świetnie się sprawdzi z zielonymi dodatkami i innymi, lekko polnymi kwiatami. Umiejętnie wykorzystany przed doświadczonego florystę, obroni się również w eleganckich dekoracjach. 

Dekoracje weselne z bzemWysokie dekoracje weselne - Paper Flower Art, zdjęcie - Mały Obrazek
dekoracje wesele z bzemWysokie dekoracje weselne - Paper Flower Art, zdjęcie - Mały Obrazek
Dekoracje weselne z bzem, fioletowy bez na slub i weseleWysokie dekoracje weselne - Paper Flower Art, zdjęcie - Mały Obrazek

 

 Materiał przygotowany przez: Redakcja abcslubu.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj