"Zmieniamy Datę'' , ''Change the Date'' czyli jak poinformować Gości o zmianie daty swojego wesela przez pandemię koronawirusa

Z tymi wszystkimi zmianami i blokadami, które przyniósł koronawirus, część Par Młodych została zmuszona do przeniesienia swojego wesela na inny termin. Jeśli nadal się nad tym zastanawiasz - przeanalizuj wszystko rozsądnie, pomyśl o swoich Gościach (przede wszystkim, z jakiej części świata są) i na spokojnie przenieś wesele na datę, która będzie dla Was i dla Waszych Gości bezpieczna.  Pamiętaj, że szansa na znalezienie sobotniego terminu w okresie letnim jest mało prawdopodobna, warto rozważyć czwartek, piątek czy niedzielę. Dla nikogo nie powinno stanowić problemu wzięcie dnia urlopu, by celebrować Wasz Dzień- zwłaszcza po tak długim okresie kwarantanny. Na ten moment, nikt nie potrafi powiedzieć, czy czerwiec ruszy już swoim cyklicznym trybem weselnym, czy dopiero lipiec. Wszyscy trzymamy kciuki, by czerwcowe wesela odbyły się planowo.

Change The Date - Zmieniamy Datę

Potrzeba matką wynalazków - forma ''Zmieniamy Datę'' to młodsza siostra  ''Save the Date'' = Zarezerwuj Datę. Przy konieczności zmiany daty swojego wesela, można zrobić to w oryginalny i ciekawy sposób. Oczywiście, że można to zrobić również bezpośrednio lub telefonicznie, przekazując ustnie informację, ale przy dużej dbałości o detale, można się pokusić o ciekawszą formę. 
Kartę ''Zmieniamy Datę'' można zrobić też samodzielnie, lub wysłać w formie mailowej. Warto pamiętać o tym, żeby Wasza karta "Zmieniamy Datę" była spójna z zaproszeniami ślubnymi, lub choć bliska stylowi wesela. Forma ''Zmieniamy Datę'' wesela może być klasyczna, bardziej formalna, ale i przygotowana na wesoło. 

Zmieniamy Datę  bez  konkretnego nowego terminu

Oczywiście, że najlepiej jest podać nowy termin wesela, ale jeśli data z różnych przyczyn nie została jeszcze finalnie potwierdzona - możecie wysyłać formę ''Change the Date'' tylko informacyjnie, by Goście mieli świadomość, że w planowanym terminie wesele się nie odbędzie.

Poniżej prezentujemy Wam grafiki "Zmieniamy Datę" -propozycje przygotowane przez Metier Pracownia Zaproszeń

zmieniamy datę, change the datezmieniamy datę wesela, change the datezmieniamy datę wesela, change the date

Ceremony Concept, wedding planner Kraków
www.ceremonyconcept.pl
 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj