Elegant Boho wedding - filmowa opowieść plenerowego ślubu i wesela nad jeziorem

Czy ślub plenerowy i wesele w plenerze wciąż mogą być eleganckie? Oczywiście, że tak, jednak szyk i klasa powinny iść w parze z dopasowaniem do miejsca, w którym odbywa się uroczystość.

Elegancja i boho to mieszanka idealna - uwielbiana za eklektyzm, a jednocześnie za to, że wciąż zachowane są w niej elementy elegancji. Plenerowe śluby i przyjęcia weselne kochają taki styl, gdzie można wykorzystać elementy bohemy w postaci dywaników, kolorowych poduch, dekoracji z traw pampasowych, a także naturalne walory miejsca, w którym organizowany jest ślub i wesele. Jezioro z zapierającym dech w piersiach widokiem to wymarzone tło do złożenia przysięgi małżeńskiej, a dekoracja z wykorzystaniem traw pampasowych pięknie wpisuje się w naturalne otoczenie.

Połączenie nurtu boho z klasyczną elegancją - czy to dobre rozwiązanie? Oczywiście, że tak- uwielbiana za pozorny nieład bohema uzupełniona o eleganckie elementy tworzy naprawdę rewelacyjną mieszankę. Śluby i wesela w plenerze łączą w sobie świetnie elementy eklektyczne - dywaniki i poduchy z kolorowymi wzorami, pampasowe, pierzaste trawy i naturalne piękno miejsca wybranego na organizację ślubu i przyjęcia weselnego. Przepiękne jezioro z bajeczną panoramą jako tło do złożenia przysięgi małżeńskiej wraz z dekoracją trawami idealnie wpisuje się w naturalne otoczenie. Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszej ostatniej produkcji sesyjnej!

Film: Ross Stories, www.facebook.com/rossstories

 

Pomysł : Ceremony Concept, organizacja wesel Kraków, www.ceremonyconcept.pl
Produkcja i organizacja sesji: Redakcja abcslubu.pl
Zdjęcia: Anka Robi Zdjęcia, www.ankarobizdjecia.pl
Film: Ross Stories, www.facebook.com/rossstories
Miejsce sesji: Staw Folwarku Zalesie, www.folwarkzalesie.pl
Bukiet ślubny i dekoracje kwiatowe: Agata Curyło, Flower Factory, www.flowerfactory.pl
Suknie ślubne: Afrodyta Pracownia Mody Ślubnej, www.afrodyta-rzeszow.eu
Garnitur, koszula, mucha i poszetka: Pawo, www.pawo.pl
Biżuteria ślubna: Apart, www.apart.pl
Buty ślubne taneczne: Akces Dance Studio, www.akcesdance.pl
Poligrafia ślubna: Akwarelą Malowane, www.akwarelamalowane.pl
Modelka: Paulina Binko
Model: Jakub Kalicki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj