Męskie propozycje zapachów

Elegancki i wyrafinowany, czy zmysłowy i nowoczesny? Jaki jest twój mężczyzna?

Oto nasze propozycje zapachów, w których świetnie poczują się Panowie o wymienionych powyżej cechach. Zapachy świetnie sprawdzą się również na taką okoliczność, jaką jest ślub. Otulony nimi mężczyzna dopełni swojej męskości i odświętnie ubrany będzie dla nas jeszcze bardziej atrakcyjny niż zwykle.
Zapraszamy do zapoznania się z zapachami.

Aqua mat home, Masaki Matsushima


Opis perfum:

Tym razem japoński projektant mody Masaki Matsushima wraca do fundamentów – esencji życia, którą jest WODA, niezbędna do życia i bardzo ważna w kulturze japońskiej. Masaki wybrał element wody wpadającej do szklanki - jako symbol źródła życia. Jest to bardzo czyste, minimalistyczne podejście. W symbolu szklanki wypełnionej wodą również można odnaleźć ogromną siłę, moc, która komunikuje że życie z wodą jest bardzo aktywne, jest zastrzykiem energii którą może dać tylko ona.

Zapach perfum:
Aqua mat homme to zapach niesamowicie oryginalny, świeży, soczysty skierowany do nowoczesnych mężczyzn z klasą. W nutach głowy rozbrzmiewa tu lekkie połączenie limonki, chińskiego grejpfruta i liści figowych. W nutach serca dominuje zapach soku z bambusa otulony aromatem magnolii i czerwonego drzewa. Zapach wieńczą nuty bazy z akordami ciepłego piżma i drzewa sandałowego.

Flakon:
Niepowtarzalny kształt flakonu zaprojektowany przez Masaki Matsushima nawiązuje do nowoczesnych trendów w japońskiej sztuce. Zdecydował się on bowiem na ostre ścięcie skrajnej krawędzi czworokątnego flakonu co nadało mu unikalny charakter.

Woda toaletowa 40ml – 219 zł
Woda toaletowa 80ml – 299 zł

Art.homme Masaki Matsushima


Art.homme to wyjątkowy, ekskluzywny zapach dla mężczyzn. Ten intrygujący zapach bazuje na eleganckich, piżmowych, drzewnych i kwiatowych nutach skomponowanych wokół białego piżma, kwiatu pomarańczy i drzewa gwajakowego. Całość wzmacnia zapach przypraw i cytrusów.

Opis zapachu:
Zapach otwiera niezwykle aromatyczna i pikantna mieszanka kardamonu, czarnego pieprzu i sudachi – japońskiej mandarynki w nutach głowy. Delikatne, kwiatowe serce z nutami kwiatu pomarańczy, irysa i patchouli rozbrzmiewa na wyrazistych, głębokich nutach bazy, na które składają się żywica jodły, gwajak i białe piżmo. Zapach art.homme jest niezwykle intrygujący, elegancki i wyrafinowany.

EDT 40ml – 239 zł
EDT 80ml – 339 zł

Zapach art.homme od czerwca na wyłączność w perfumeriach SEPHORA

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR Dex Plus
www.dexplus.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj