Drewniane zegarki – czas naturalnie piękny

Szukasz czegoś wyjątkowego dla siebie lub bliskich? Zegarki z drewna, ale także inne dodatki wykonane z tego surowca to prawdziwe rarytasy. Czego więc możemy się po nich spodziewać?

zegarki drewniane zegarki zegarki męskie z drewna wood-shop.pl inspiracje pan młody


Drewno to bardzo wdzięczny materiał, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Od zwykłych desek, przez elementy wnętrza, jak np. podłogi czy meble, a skończywszy na wyjątkowych dodatkach. Surowiec ten daje poczucie bliskości z naturą nawet w centrum zatłoczonego miasta. Taką namiastkę tego stanu możemy zawsze przywołać poprzez niewielkie dodatki, które będą towarzyszyć nam każdego dnia. Tylko od Ciebie zależy czy będzie to stylowy zegarek, eleganckie okulary, a może oryginalna biżuteria. Drewno to wdzięczny materiał, który komponuje się z każdym ubiorem. Sklep wood-shop.pl, jest miejscem, który naturalnie przybliży Cię do przyrody.

Czas w wyjątkowej otoczce

Drewniane zegarki to wyjątkowe gadżety o uniwersalnym zastosowaniu. Do ich produkcji stosuje się różne odmiany drewna. Niektóre znane są ze spacerów po lesie, jak buk czy dąb. Inne pochodzą z odległych zakątków świata i zaliczyć do nich można bambus, kokos i heban. Przy wyborze czasomierza rodzaj materiału ma znaczenie w kontekście wyglądu, a także koloru. Często widoczne słoje są unikalnym dodatkiem, gdyż nie znajdzie się jednakowego ułożenia w innych modelach z tej samej serii. Nawet barwa tego samego gatunku drewna może różnić się od siebie i w przypadku bambusa występują jego naturalne odcienie, ale także kolory zieleni czy karmelu. Drewno wykorzystywane do budowy zegarków dobrze komponuje się z ozdobami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Masz duży wybór pasków, które zrobione są ze skóry, drewna lub innych tworzyw. Czasami tworzą one harmonijne połączenie z tarczą, a innym razem stanowią doskonały kontrast. Dzięki temu znajdziesz modele, które są stonowane, ale także takie wyróżniające się barwą. Naturalnie wszystkie są wyjątkowe.

Drewniane gadżety

Przedmiotem, który praktycznie zawsze mamy przy sobie jest smartfon. Większość z nas nie rozstaje się z tym sprzętem i często z niego korzysta. Dobrze więc, abyśmy go odpowiednio zabezpieczyli np. poprzez drewniane etui. Case z drewna charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a także jest odporny na wilgoć. Dodatkowo możemy wybrać jeden z setek motywów, który będzie podkreślał Twój styl i osobowość. Poza tym bliskość natury możemy poczuć przez oryginalną biżuterię, która będzie uzupełnieniem stylizacji na dzień, ale także na wieczorne wyjście. Kiedy za oknem pięknie świeci słońce weź ze sobą drewniane okulary. Przyciągną one wzrok wielu osób, gdyż wyróżniają się stylem. Oryginalnym dodatkiem będzie także skórzany pasek z drewnem ozdabiającym klamrę, który pasuje zarówno do jeansów, jak i garnituru. Jeśli jesteś poszukiwaczem nietuzinkowego stylu i lubisz otaczać się naturalnymi produktami Wood-shop jest idealnym miejscem na zakupy.

Poza wieloma drewnianymi dodatkami, które możemy mieć przy sobie na co dzień, znajdzie się także coś dla domu. Możesz w prosty sposób zmienić swoje wnętrze poprzez drewniane mapy przedstawiające różne zakątki Polski, Europy i świata. Ponadto znajdziesz inne ozdoby nawiązujące np. do dzikich zwierząt, które możesz zainstalować w widocznym miejscu salonu, pokoju lub sypialni. W drewnianym wydaniu świetnie prezentują się panoramy miast świata albo mapa gwiazd. We wszystkich tych elementach widoczna jest precyzja, ale także zabawa kolorami i formą. Dzięki temu dopasujesz naturalne dodatki, które będą korespondowały z budowanym przez Ciebie klimatem w domu.

Drewno to wdzięczny materiał, który przeszedł długą drogę, a mimo tego nadal ewoluuje. Pozostaje się cieszyć, że dzisiaj możemy mieć namiastkę przyrody w postaci zegarka lub biżuterii zawsze przy sobie. Przedmioty drewniane odnajdą się w każdym wnętrzu i będą estetycznym wyróżnikiem, który przyciągnie wzrok. Przedmioty wykonane z drewna to Twój naturalny wybór.Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj