Buty do ślubu: Wyjdź za mąż w zaprojektowanych przez siebie szpilkach!

Ślub to bez dwóch zdań wyjątkowy moment. Wyjątkowa suknia, wyjątkowy bukiet, wyjątkowy Pan Młody, wyjątkowe wesele i wyjątkowe buty.


Jeśli chcesz, by każdy Twój krok z limuzyny do ołtarza przyciągał uwagę zgromadzonych gości, zaprojektuj takie buty, jakich jeszcze nie miała żadna inna Panna Młoda.

Fun in Design to pierwsza w Polsce wirtualna pracownia, w której niczym Christian Louboutin, Manolo Blahnik czy Jimmy Choo możesz zaprojektować sobie buty według własnego stylu i pomysłu. Korzystając z bogatej bazy wzorów, kroi i szyć, a także dostępności ponad 100 rodzajów i kolorów skór, możesz stworzyć buty na każdą okazję. Wystarczy pomysł oraz kilkanaście kliknięć - tak powstanie Twój projekt. Przesłany do nas, wyruszy w drogę. Szybko zamieni się w ręcznie szyte, wykonane z wysokiej jakości skóry pantofelki. Dobrze wywarzone kopyta oraz szewcy z wieloletnim doświadczeniem zadbają oto, aby Twoje buty nie tylko wyglądały, ale też nosiły się wspaniale, bo przecież nie tylko wygląd ma znaczenie - liczy się też wnętrze!


Moda ślubna dość szybko się zmienia, co roku obowiązują nowe trendy, za którymi polski rynek obuwniczy nie do końca nadąża. Teraz to już żaden problem! Na Fun in Design możesz zaprojektować czółenka na 6, 9 lub 11 cm szpilce bądź słupku w takiej konfiguracji kolorystycznej, by pasowały do Twojej sukni ślubnej i dobranych do niej dodatków. To nie wszystko. Jeśli planujesz tańce do rana, ale obawiasz się, że przed świtem Twoje nogi odmówią posłuszeństwa, możesz zaprojektować baleriny lub jazzówki w podobnej konwencji, co buty na obcasie i zaskoczyć wszystkich swoją dbałością o szczegóły. Co ważne, oferujemy Ci szeroką rozmiarówkę, od 35 do 41.


A to wszystko za rozsądne pieniądze. Koszt szpilek, niezależnie od wyboru kroi i szyć oraz wybranych skór jest zawsze ten sam i wynosi 290 zł. Baleriny i jazzówki to wydatek 230 zł.

Więcej szczegółów na temat projektowania, w tym informacje jak zmierzyć stopę, co zrobić, jeśli okaże się, że buty są ciut za duże, bądź za małe, a także galerię inspiracji znajdziesz na naszej stronie.

Jeśli zatem chcesz wyjść za mąż np.: w pastelowych szpilkach, nie szukaj ich sklepach, tylko je zaprojektuj.

Tekst i fot.: Fun in Design
www.funindesign.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj