Buty taneczne na ślub - wywiad z założycielami marki Akces Dance

Jak znaleźć wygodne buty na ślub? Czym powinny się charakteryzować buty taneczne? Czy buty taneczne szyte są każdorazowo na miarę?  O wszystko pytamy właścicieli rodzinnej firmy Akces Dance, która od lat produkuje buty taneczne z ogromną dbałością o detal i wygodę.

buty taneczne, akces dance

1. Kto stoi za marką i jakością firmy Akces Dance? 

Za marką i jakością Akces Dance stoi przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w branży i ciągły rozwój technologiczny. Jest to rzemieślnicza firma rodzinna, w związku z tym każda para obuwia traktowana jest z wyjątkowym szacunkiem i dbałością. Firma zarządzana jest przez małżeństwo- Annę i Adama Proficzów oraz syna Wojciecha. Aby mieć realny wpływ na ostateczny efekt, bierzemy czynny udział w produkcji obuwia, a wysoka jakość wyrobów poparta jest uzyskanymi tytułami mistrzowskimi w zawodzie.

2. Czy wszystkie buty taneczne oferowane przez Akces Dance są szyte na miarę? 

Nie wszystkie, posiadamy bogatą kolekcję obuwia gotowego do kupienia od ręki. Możliwości kombinacji i konfigurowania obuwia jest jednak na tyle dużo, że w przypadku obuwia ślubnego nasi klienci najczęściej decydują się na szycie miarowe. Gwarantuje to indywidualne dopasowanie do stopy oraz możliwość wpływu na każdy szczegół. Takie zamówienie jest wówczas jedyne i niepowtarzalne.

3. Jak wygląda w skrócie proces zamówienia butów?

Proces zamówienia nie jest tak bardzo skomplikowany, jak mógłby się wydawać, ale niewątpliwie trzeba mu poświęcić więcej czasu niż przy zakupie gotowej pary butów. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele inspiracji, a w salonach firmowych dodatkowo obejrzeć, przymierzyć i sprawdzić jak leżą na stopie. Na tej podstawie klient konfiguruje swoją indywidualną parę. Proces ten przebiega pod okiem naszych doradców, którzy sugerują odpowiednie rozwiązania do wymagań klienta. Następnie zbierane są wstępne miary ze stóp i po 2-3 tygodniach następuje przymiarka. W jej trakcie zbierane są informacje o ewentualnych korektach, tj. wydłużenie/skrócenie, poszerzenie/zwężenie, dopasowanie punktowe, inne wyprofilowanie elementów itp. Po wprowadzeniu korekt możliwa jest jeszcze jedna przymiarka, a gdy nie ma takiej konieczności - obuwie jest już wykańczane. W przypadku bardziej wymagających stóp dopasowujemy obuwie bezpośrednio na stopie klienta. Cały proces- od złożenia zamówienia do uszycia butów na miarę- zazwyczaj zamyka się w 4 tygodniach.


buty taneczne na slub, akces dance, produkcja butów

4. Istnieje przekonanie, że buty taneczne nie grzeszą urodą, a jak się okazuje, wcale tak nie jest - jakimi wzorami, formami i materiałami dysponuje Akces Dance?

Jeszcze kilka lat temu typowe obuwie taneczne wykonywane było według utartych przez dziesięciolecia schematów. Od pewnego czasu bacznie śledzimy najnowsze trendy i śmiało wprowadzamy je do naszej oferty, aby przełamać ten stereotyp. Powstają w związku z tym ciekawe realizacje, które w połączeniu z wygodą obuwia tanecznego stają się wyjątkowym produktem dla wymagających klientów. Jako jedyna firma w Polsce mamy do wyboru ponad 400 różnych materiałów, z których można wykonać obuwie. Może być ono wykonane ze skór naturalnych, satyn, materiałów bawełnianych, brokatów czy materiałów ekologicznych. Różnorodność wzorów i form gwarantuje, że jesteśmy w stanie dopasować buty zarówno pod kątem wygody, jak i wyglądu. Jeżeli chodzi o modele damskie, to produkujemy sandały, czółenka, peep toe i kombinacje.
buty tanczeczne na slub, buty slubne taneczne, akces dance, zlote buty na slub

meskie buty na slub, buty taneczne, buty dla pana Młodego

5. Czy buty taneczne mogą być równocześnie butami ślubnymi pierwszego wyboru? (czyli nie na zmianę po ściągnięciu niewygodnych)?

Oczywiście. Kluczowe jest to, aby w trakcie zamówienia zdecydować się na podeszwę taneczno-wizytową, najczęściej poligumową. Jest to rodzaj podeszwy, który może być używany w każdych warunkach, natomiast obuwie nadal zachowuje najważniejsze cechy obuwia tanecznego: wygodę, miękkość i elastyczność.

6. Jak najszybciej zamówić buty taneczne na ślub?

Zamówienie można złożyć mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w salonach stacjonarnych oraz decydując się na gotową parę obuwia w sklepie internetowym www.tanecznysklep.pl

 
 
 
 
 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj