Wszystko dla Panny Młodej...

Kilka wskazówek.

Zaprojektuj strojne dodatki
dla siebie, pana młodego i małych drużbów. Z jednego kawałka materiału uszyto tren i gorset, kamizelki dla mężczyzn oraz sukienkę dla małej druhny. Cała czwórka wygląda wyjątkowo odświętnie!

Klasyczny kostium,
bukiet białych kwiatów i stroik zdobiący fryzurę  oto propozycja stroju eleganckiego i niedrogiego! Najważniejsze jest wszak twoje zdanie i twoje samopoczucie. Jeśli nie podoba ci się tradycyjna suknia ślubna, postaw na swoim i nie daj się namówić na kreację, w której będziesz sie czuła źle.

Kapelusz, welon, a może wianek z polnych kwiatów?
Dokonując wyboru, uwzględnij przede wszystkim fryzurę, jaką będziesz miała podczas uroczystości (misterny, wysoko upięty kok wyklucza kapelusz). Jak nakazuje tradycja, panna młoda pozostaje w welonie lub innym przyozdobieniu głowy aż do oczepin, czyli do północy.
Kapelusz, welon, a może wianek z polnych kwiatów? O tym również zadecyduj sama.

Słodki jak miłość
Tort weselny powinien być duży, przecież musicie nim osobiście obdzielić wszystkich weselników! Nawet, jeśli ktoś z rodziny zaofiarował się upiec weselny przysmak, aby uniknąć przykrych niespodzianek, nie zaszkodzi zamówić drugi u dobrego cukiernika.

Jeden motyw
Herbaciane róże tworzące bukiet panny młodej, także takie same zaproszenia... Powtarzającym się motywem może być też jeden kolor obecny w dekoracji stołu i wnętrza domu weselnego, na zaproszeniach, wizytówkach, a nawet na weselnym torcie.

Prezenty
Najbardziej, bez wątpienia, cieszy zawartość dużych pudeł i małych kopert.

Wiwat młoda para!
Nie tylko sale, ale także frontowe drzwi i dom panny młodej ozdobić można girlandami kwiatów i kolorowych wstęg.
Dekorację należy kolorystycznie zgrać z kreacjami państwa młodych i wystrojem
wnętrza, tworząc niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny nastrój.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj