Wianek do ślubu w niebanalnym wydaniu

Już dawno minęły czasy, gdy na głowie Panny Młodej obowiązkowo musiał się znaleźć welon. Dziś z powodzeniem zastępują go diademy, fascynatory, woalki oraz... wianki, które nadają stylizacji nuty romantyzmu i lekkości.

Kwiaty we włosach na ślubie

Okazałe piwonie przeplatane wrzosami, drobna gipsówka, a może bordowe kwiaty ozdobione liśćmi? Kwiecisty wianekślubny na głowie to doskonała propozycja dla marzycielki, która ceni sobie luz i swobodę. Suknia falująca przy każdym ruchu, do tego rozpuszczone włosy bądź związane w pozornie niedbały warkocz lub koczek, delikatny makijaż i równie delikatna biżuteria – i mamy gotowy przepis na stylizację rustykalną.

Co ważne – niepowtarzalny urok mają nie tylko kwiaty naturalne, ale także te sztuczne, wykonane z materiałów. Są równie romantyczne, za to bardziej trwałe.
szaro amarantowy wianek, wianki na ślub, wianki ze sztucznych kwiatów szaro amarantowy wianek, wianki na ślub, wianki ze sztucznych kwiatów złoty wianek, wianki na ślub, wianki ze sztucznych kwiatów srebrny wianek, wianki na ślub, wianki ze sztucznych kwiatów wianek z białych kwiatów, wianki na ślub, wianki ze sztucznych kwiatów wianek z białych kwiatów, wianki na ślub, wianki ze sztucznych kwiatów

Perła w koronie

Niezwykle eleganckim i kobiecym elementem pojawiającym się w ślubnych wiankach są perły i koraliki. Mogą występować solo, umocowane na cienkim druciku oplatającym głowę, bądź w towarzystwie sztucznych kwiatów i listków, tworząc bardziej okazały półwianek, będący znakomitą ozdobą ślubnego koka.

Tego typu wianek z perłami i koralikami przypadnie do gustu Pannie Młodej, która planuje założyć suknię w stylu rustykalnym, retro, boho czy klasycznym.  

opaska z perłami i kwiatem na głowę, opaska na ślub, dodatki ślubne opaska z perłami i kwiatami na głowę, opaska na ślub, dodatki ślubne delikatna opaska z koralików i kwiatów na ślub, dodatki ślubne delikatna opaska z koralików i kwiatów na ślub, dodatki ślubne delikatna opaska z koralików i kwiatów na ślub, dodatki ślubne delikatna opaska z niebieskich koralików na ślub, dodatki ślubne delikatny wianek z niebieskich koralików, dodatki ślubne

Retro szyk

Panna Młoda kochająca retro ma również do wyboru wianki w nietypowym wydaniu – w formie przepasek, udekorowanych kryształkami Swarovskiego bądź perełkami oraz materiałowymi kwiatami. Przepaska idealnie skomponuje się z kreacją nawiązującą do lat 20. XX wieku.

opaska na głowę z białym kwiatem i perełkami na ślub, dodatki ślubne do sukni ślubnej opaska na głowę z białymi kwiatami i perełkami na ślub, dodatki ślubne do sukni ślubnej złota opaska z białymi kwiatami na ślub, dodatki ślubne do sukni ślubnej opaska z białymi kwiatami na ślub, dodatki ślubne do sukni ślubnej delikatna opaska z drobnymi koralikami i perłami, dodatki ślubne do sukni ślubnej delikatna opaska z drobnymi koralikami i perłami, dodatki ślubne do sukni ślubnej delikatna opaska z drobnymi koralikami i perłami, dodatki ślubne do sukni ślubnej delikatna miętow opaska z różowymi kwiatami, dodatki ślubne do sukni ślubnej
Tekst, zdjęcia i wykonanie wianków i opasek: Łucja Zając Atelier
www.lucjazajac.com

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj