Alternatywne ozdoby do włosów dla Panny Młodej

Welon to najbardziej tradycyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o dodatki do włosów dla Panny Młodej. Nie jest to oczywiście złe rozwiązanie! Welony to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Nie oznacza to jednak, że należy ślepo podążać wydeptanymi ścieżkami… Moda ślubna daje nam tyle innych możliwości!

Z roku na rok wybór zarówno sukni, jak i dodatków rośnie, a wraz z nim nadchodzą nowe rozwiązania i trendy.
Kolorowe buty ślubne, jeszcze do niedawna uważane za fanaberię, dzisiaj są jednym z głównych kolorystycznych akcentów w stylizacjach wielu Panien Młodych. To samo dzieje się z innymi dodatkami takimi jak biżuteria, bukiety czy ozdoby do włosów.

złoty grzebyk do włosow, grzebyki ślubne do fryzury na ślub

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Panny Młode w Polsce powoli otwierają się na coraz bardziej awangardowe dodatki. W NOVIA BLANCA pozostajemy wierne "klasyce" i nie mamy tu na myśli wcale welonów…  Woalki, kwiatowe stroiki, spinki, grzebyki, opaski… możliwości dopasowania takich dodatków do sukni są nieograniczone i zależą tylko i wyłącznie od fantazji Panny Młodej. Dla tych lubiących blask - kryształowe grzebyki i opaski, dla lubiących minimalizm – proste woalki i toczki, a dla romantyczek - delikatne koronkowe stroiki.

srebrna ozdoba do włosów, opaski i dodatki ślubne do włosów, birde opaska do włosów dla Panny Młodej, dodatki ślubne do fryzury na wesele srebrna ozdoba do włosów, opaski i dodatki ślubne do włosów, birde srebrny grzebyk do włosów z diamentami, dodatki ślubne do włosów, birde srebrny grzebyk do włosów, dodatki ślubne do włosów, birde ozdoba do włosów z perełkami, dodatki ślubne do włosów, hair styles

Polski rynek, w porównaniu z np. amerykańskim, dopiero raczkuje jeśli chodzi o dostępność tego typu dodatków, lecz zarówno zainteresowanych, jak i artystów wykonujących takie akcesoria wciąż przybywa. Także NOVIA BLANCA w swojej bogatej ofercie posiada dodatki ślubne które są odzwierciedleniem najnowszych trendów ze światowych wybiegów. Bogato zdobiona biżuteria do włosów to hit zbliżającego się sezonu. Ozdobne grzebyki łączyć będziemy z welonami i wybierać jako jedyną ozdobę do włosów.

Pamiętajmy, alternatywne ozdoby do włosów sprawdzają się także idealnie na weselu, po zdjęciu welonu oraz na poprawinach!

ozdoba do włosów z woalką, grzebyk z woalką, dodatki ślubne ozdoba do włosów z woalką, grzebyk z woalką

Tekst, zdjęcia i ozdoby do włosów: Novia Blanca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj