Butonierki, bransoletki i kwiaty do włosów na ślub

Ślubne aranżacje kwiatowe, to nie tylko bukiety ślubne, dekoracje kościoła, samochodu czy sali weselnej. Równie ważnym elementem oprawy ślubu są dodatki kwiatowe dla Panny Młodej, Pana Młodego, Świadków oraz Rodziców. Takie dodatki pozwalają wyróżnić najważniejsze osoby na ślubie i weselu, dodatkowo akcentując, że są bardzo bliscy Młodej Parze.

Wianki, spinki i bransoletki z żywymi kwiatami

Decydując się na dodatkowe dekoracje wykonane z kwiatów, takie jak butonierki, bransoletki floralne, wianki czy spinki do włosów, musimy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Najważniejszym z nich jest dobór kwiatów, które będą odporne na warunki pogodowe oraz takich, które mimo braku dostępu do wody, wciąż będą wyglądać na świeże i przetrwają w stanie nienaruszonym przez całą ceremonię ślubu oraz wesele.

Kwiaty wybrane do wykonania tych drobnych, ale bardzo ważnych dekoracji są dokładnie wyselekcjonowane spośród wielu innych. Warto zwrócić szczególną uwagę na to, aby dodatki tworzyły spójną całość z charakterem i kolorystyką bukietu ślubnego oraz pozostałymi kwiatowymi dekoracjami.

wianek do włosów z żywych kwiatówzielony zestaw bukiey, wianek i bransoletka z kwiatówbransoleta z żywych kwiatówKwiaty we włosach najpopularniejsze są w formie wianka, ale to nie jedyna możliwość.
Zdjęcia - Bellove Moments

Butonierki i dodatki

Nie można zapominać również o tym, że zgodnie z przyjętymi normami, butonierka powinna być przypinana do klapy marynarki po lewej stronie, nie należy jej wkładać do kieszonki. W przypadku bransoletki nie mamy już żadnych ograniczeń, zakładamy je zgodnie z upodobaniami obdarowanej nią Pani.

fioletowe butonierki ślubne butonierki stylizowane dla każdego członka rodzinyZdjęcia - Marchewkowe Studiokolorowe butonierkiButonierka nie musi być nudna!
Zdjęcie - Black Tree Studiobutonierki z kolorowych kwiatówZdjęcia - Bellove Moments

Tekst i wykonanie dekoracji z żywych kwiatów: Agata Flajszer, Flower Factory
www.flowerfactory.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj