Ślubne ozdoby do włosów - galeria zdjęć

Odpowiednio dobrana ozdoba do włosów w dniu ślubu dopełni stylizacji Panny Młodej, podkreśli fryzurę oraz rysy twarzy. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy wiesz, że chcesz ozdobę do włosów, jednak nie jesteś w stanie zdecydować się na to, jaką wybrać?

biżuteria ślubna, opaski na głowę, dodatki do włosówOzdoba do włosów- PiLLow Design
Zdjęcie - Namek Photo Factory

Upięcie ślubne czy luźne fale?

Najpierw pomyśl o tym, na jaką fryzurę się zdecydowałaś. W przypadku rozpuszczonych włosów świetnie sprawdzą się różnorodne opaski ślubne do włosów, natomiast jeśli zdecydowałaś się na pół-upięcie, dobrym wyborem będą tak zwane gałązki oraz wszelkie ozdobne grzebienie do włosów.

Suknia ślubna

Jak wygląda Twoja suknia ślubna? Czy jest raczej skromna, czy bogato zdobiona? Weź także pod uwagę jej fason oraz ogólny charakter wesela – jeśli zdecydowałaś się na śnieżnobiałą suknię, postaw na  w odcieniach srebra, natomiast w przypadku sukni w odcieniach ecru, śmietanki, czy nude, dobrym wyborem będą ozdoby w odcieniu złota. Aby stylizacja była spójna, dopasuj ozdobę do włosów także do koloru kruszcu, z którego jest wykonana Twoja biżuteria ślubna.

Kształt twarzy i makijaż ślubny

Najważniejsza zasada to mniej znaczy więcej i znajduje ona świetne zastosowanie w przygotowaniach ślubnych. Dobierając ozdoby do włosów, warto rozważyć całość stylizacji – fryzurę, suknię ślubną, ale i także kształt twarzy oraz wybrany makijaż. Jeśli postawiłaś na mocny makijaż i posiadasz ostre rysy twarzy, wybierz delikatne ozdoby, w przypadku delikatnych, łagodnych kształtów twarzy pomyśl o nieco bardziej ekstrawaganckiej ozdobie.

Galeria ślubnych ozdób do włosów znajduje się poniżej.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj