Okrycia ślubne 2019/2020 - przegląd trendów okiem eksperta

Etola ślubna, narzutka ślubna i szal ślubny to nowości na sezon 2019/2020. Cały czas pracuję nad nowymi fasonami, aby poszerzyć moją ofertę okryć ślubnych i nie tylko. Metodą prób i błędów upinamy, docinamy, fastrygujemy, aby uzyskać idealne okrycie dla Panny Młodej. Do fasonu dobieramy odpowiednio miękkie, gęste, o właściwej długości włosa, ekologiczne futro lub dzianinę futerkową. Okrycie musi być idealne i niezwykle efektowne. 

ślub wesele okrycie na ślub okrycie na suknię ślubną okrycie Panny Młodej narzutka etola szal eko futro eko lis dzianina GoFashionDesigner trendy ślubne 2020 inspiracje ślubne 2019/2020
Zdjęcia Małgosia Ćwiek, Mfotografia 

Etola ślubna

ślub wesele okrycie na ślub okrycie na suknię ślubną okrycie Panny Młodej narzutka etola szal eko futro eko lis dzianina GoFashionDesigner trendy ślubne 2020 inspiracje ślubne 2019/2020Zdjęcia Małgosia Ćwiek, Mfotografia Etola ślubna GO-46 z ekologicznego futra to klasyk wśród dodatków. Może być zapinana z przodu od wewnątrz na haftkę. Etole różnią się wielkością- "mała" czyli taka, która zakrywa delikatnie plecy, otula ramiona, ale nie przykrywa przodu sukni. Ten fason proponuję w wiosenno-letnie miesiące. Etolę "dużą", która zakrywa plecy i ramiona oraz zakrywa biust polecam w zimniejsze miesiące. Ten model z pewnością dodaje elegancji i szyku stylizacji ślubnej.

Szal ślubny

ślub wesele okrycie na ślub okrycie na suknię ślubną okrycie Panny Młodej narzutka etola szal eko futro eko lis dzianina GoFashionDesigner trendy ślubne 2020 inspiracje ślubne 2019/2020Zdjęcia Małgosia Ćwiek Mfotografia 


Szal ślubny GO-48 z ekologicznego futra został zmodyfikowany, dzięki czemu stał się futerkiem z rękawami. Zakrywa plecy, otula ramiona i można schować ręce, a w razie wielkiego mrozu można się nim całkowicie otulić. A jeśli potrzebujecie szal na mroźne miesiące to proponuje szal na ciepłej, dzianinowej podszewce. Idealny dodatek na zimne miesiące, elegancki i ciepły.

Narzutka ślubna

ślub wesele okrycie na ślub okrycie na suknię ślubną okrycie Panny Młodej narzutka etola szal eko futro eko lis dzianina GoFashionDesigner trendy ślubne 2020 inspiracje ślubne 2019/2020Zdjęcia Małgosia Ćwiek Mfotografia 


Narzutka ślubna GO-49 była inspirowana tubą i kominem. Ten model przykrywa plecy, subtelnie osłania ramiona i ręce, ale przód sukni jest całkowicie odkryty. Narzutka jest uszyta z dzianiny futerkowej. Dostępne kolory : ecru, ivory, biały, beżowy. Ten model może być uszyty z podwójnej dzianiny. Wtedy na pewno nie zmarzniesz!
Który model wybieracie? Pamiętajcie, że trzeba myśleć o stylizacji ślubnej całościowo czyli wybieramy suknię, buty, biżuterię , kolory kwiatów w bukiecie ślubnym , podwiązkę i okrycie ślubne. Trzeba zwrócić również uwagę na kolor jak i na fason okrycia, aby nie przeciążyć sylwetki i całej stylizacji. Jeśli nie możecie się zdecydować lub nie jesteście pewne swojego wyboru to zapraszam do mojej pracowni. Z wielką przyjemnością pomogę Wam wybrać okrycie i dopracować stylizacje ślubną Panny Młodej.

 

Pozdrawiam ciepło!

Grażyna Osiecka, GoFashionDesigner,
www.gofashiondesigner.com
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj