Suknie ślubne - Lihi Hod, kolekcja 2018 "A Whiter Shade of Pale"

Już niedługo w Nowym Jorku odbędzie się największe święto branży ślubnej, jakim jest Bridal Fashion Week, gdzie zobaczymy na wybiegach jedne z najpiękniejszych sukni ślubnych na świecie. 

Jedną z prezentowanych marek, którą chciałybyśmy Wam pokazać, jest Lihi Hod.

suknia ślubna trendy

Pochodząca z Izraela projektantka tworzy kreacje unikatowe, ekskluzywne, pełne niuansów i zaskakujących detali, znajdujących swoje odbicie w prestiżu i jakości wykonania.
Przepisem na sukces w wykonaniu Lihi Hod jest połączenie ponadczasowej elegancji inspirowanej zarówno przeszłością, jak i współczesnością. Szyk i nonszalancja to elementy łączące przeszłość z teraźniejszością w projektach marki.
Lihi Hod zatrudnia zespół wykwalifikowanych specjalistów którzy czuwają nad procesem tworzenia każdej sukni, począwszy od wyboru materiałów najwyższej jakości, poprzez ręcznie wyszywane hafty i aplikacje. Każda z sukien marki jest szyta na wymiary panny młodej, zamieniając jednocześnie jej marzenia w rzeczywistość.

panna młoda trendy ślubne suknia ślubnapanna  łoda suknia ślubna trendy

Najnowsza kolekcja projektantki jest swoistym pomostem między tym, co już było, a powiewem nowości. Inspiracją do stworzenia kolekcji były minione trendy mody, opisane i stworzone na nowo w nieco odświeżonym wydaniu. Przepiękne, powłóczyste spódnice, odważne wycięcia i niepospolite aplikacje – to wszystko znajdziemy w kolekcji Lihi Hod na sezon ślubny 2018- "A Whiter Shade of Pale".

suknia ślubna panna młoda trendy ślubnesuknia ślubna trendy slubne panna młoda

Zapraszamy Was, drogie Panny Młode, do poniższej galerii, w której znajdziecie najnowszą ślubną kolekcję 2018 od Lihi Hod.

Więcej sukni projektantki znajdziecie tu: www.lihihod.comOceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj