Suknie ślubne 2019 – kolekcja Priveè by Berta

Powrót do korzeni to zawsze ciekawe doświadczenie, szczególnie jeśli dotyczy to powrotu do początków marki sukni ślubnych takiej jak Berta Bridal.

ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne

Powrót nie tylko do hitowych krojów i fasonów, ale i do miejsca sesji zdjęciowej promującej pierwszą kampanię reklamową. Po 5 niezwykle udanych sezonach ślubnych i naturalnej ewolucji marki, która wzniosła modę ślubną na nowy, dotychczas dla nikogo nieosiągalny poziom, po przekroczeniu wielu, wydawałoby się nieprzekraczalnych granic, przyszedł czas na powrót do pierwotnych inspiracji marki i jej estetyki. Jak wskazuje sama nazwa kolekcji, Priveè, powracamy do miejsca prywatnego, bliskiego i osobistego dla marki.

ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne ślub wesele suknia ślubna wedding dress Berta Berta Bridal Privee Berta wedding dress suknia ślubna od Berty inspiracje ślubne

W kolekcji Priveè znajdziemy kroje uwielbiane i ukochane przez kobiety na całym świecie – wracamy do form i fasonów, które wykreowały markę Berta Bridal na jednego z czołowych graczy w modzie ślubnej premium. Na przestrzeni lat, Berta przełamywała stereotypy i za nic miała konwenanse tworząc nowe, ekstrawaganckie projekty, jednak w tej chwili, wraz z pojawieniem się kolekcji Priveè, przyszedł czas na spojrzenie wstecz i powrót do miejsca, w którym zaczęła się cała ta magia i powstał fenomen Berty. Powrót do miejsca przesiąkniętego tą niezwykłą, twórczą atmosferą, w której znajdziemy ponadczasowe, oryginalne suknie, tak charakterystyczne w swym kroju, nieporównywalne i niemożliwe do skopiowania przez nikogo innego.

Pełną kolekcję Priveè 2019 by Berta Bridal znajdziecie w poniższej galerii.

 

Tekst i zdjęcia: Berta Bridal, 
www.berta.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj