Sylwestrowy zawrót głowy - powitaj Nowy Rok za granicą

Chłodne poranki, ciemne popołudnia oraz pojawiające się w sklepach ozdoby i smakołyki świąteczne są znakomitym zwiastunem końca bieżącego roku.


W związku z tym pojawia się corocznie zadawane pytanie: co robić w ten najważniejszy wieczór grudnia? Znane powiedzenie mówi: jaki Sylwester, taki cały rok, więc – choćby przezornie, warto zadbać, aby nie spędzić go z kanapowym towarzystwem prezenterów telewizyjnych.

 

Doskonałą alternatywą domowej nudy, pozwalającą nam wkroczyć w Nowy rok z prawdziwym impetem, może być wycieczka zagraniczna. Parodniowy wyjazd pozwoli na odświeżenie znużonych jesienno–zimowym przesileniem umysłów oraz będzie gwarancją naprawdę udanej zabawy. Nikt z nas nie chce przecież po powrocie do pracy w Nowym Roku, na pytanie dotyczące nocy sylwestrowej odpowiadać: Proszę o inny zestaw pytań

Funkcjonujące na rynku biura podróży działają zgodnie z zasadą dla każdego coś dobrego. Interesuje Cię połączenie szaleństwa i nutki sylwestrowego romantyzmu? – zapraszamy do Paryża. Szukasz gorącej nowoczesności i mocnych wrażeń – wybierz się do Barcelony. Preferujesz ruch i aktywność fizyczną? – jedź do jednego z włoskich, austriackich, czy francuskich kurortów narciarskich. Chciałoby się dodać: powiedz czego chcesz, a będzie Ci dane i Twoim jedynym zmartwieniem pozostanie kwestia wyboru stroju, w którym przywitasz Nowy Rok.

Szukasz ciekawych ofert? Kliknij tutaj: Sylwester 2012/2013


Biuro Podróży Alventus Travel:
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 348.
Zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych posiadamy Gwarancje Ubezpieczeniową w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. - nr polisy 00.367.195.
Współpracujemy z KRD i posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Tekst i fot.: Alventus Travel

www.alventustravel.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj