Krótka droga do szczęścia, czyli pomysł na niebanalny prezent ślubny

Bajkowy ślub i przyjęcie weselne, świetna zabawa, cudowne zdjęcia i prezenty... Odkurzacz, suszarka do włosów, zestaw sztućców, odkurzacz i suszarka… Chwileczkę – to już było!


Dobrym rozwiązaniem problemu powtarzających się, bądź bezużytecznych z punktu widzenia młodej pary prezentów jest wystawienie ich na jednym ze znanych portali aukcyjnych, lub ewentualnie zakopanie ich w niezbadanych czeluściach szafy.

 

Nie wszyscy jednak mają ochotę i możliwość takiego rozwikłania sprawy (co, jeśli jedna z ciotek dowie się, że pozbyliśmy się w tak niecny sposób prezentu, nad którym głowiła się tygodniami?). W związku z tym warto wskazać na ciekawą alternatywę wyżej opisywanego zachowania. Dobrym jej przykładem jest zasugerowanie gościom możliwości dokonywania wpłat pieniężnych w dowolnej wysokości na utworzone specjalnie w tym celu subkonto pary powiązane z konkretnym biurem podróży oraz w efekcie zapewnienie sobie niezapomnianej podróży poślubnej.

Jak wygląda to w praktyce?
Pierwszym krokiem jest wybór rzetelnego biura podróży – nieocenionym doradcą jest tutaj oczywiście zdrowy rozsądek. Po założeniu konta przeznaczonego do wpłat, osoby zdecydowane na dokonanie takiej formy prezentu, dokonują przelewu wskazując jednocześnie konkretnych adresatów podarunku, na przykład:

   

Ślub Ewy i Adama, data ślubu – 13.01.2013

Po wpłaceniu dowolnie ustalonych kwot, wybrane biuro podróży przygotowuje parze młodej gotową do wykorzystania kartę podarunkową, zawierającą również podpisy gości.

 

Młode małżeństwo może następnie dokonać wglądu w swoje konto oraz… wylecieć na dowolnie wybraną wycieczkę i już po powrocie odebrać niespodziankę w postaci fotoalbumu uwieczniającego wspólnie spędzone chwile.

Proste? Prezenty ślubne nie muszą być nudne!

Tekst i fot. Alventus Travel

Biuro Podróży Alventus Travel:
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 348.
Zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych posiadamy Gwarancje Ubezpieczeniową w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. - nr polisy 00.367.195.
Współpracujemy z KRD i posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

www.alventustravel.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj