4 pomysły na nietuzinkową podróż poślubną

Podróż poślubna to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ciekawe miejsca na świecie, wraz z ukochaną osobą. Jest to też doskonała okazja ku temu, aby zrelaksować się po stresującym okresie przygotowań do ślubu. O czym należy pamiętać organizując podróż poślubną? Jakie kierunki warto wziąć pod uwagę, szukając miejsca na spędzenie tego wyjątkowego czasu?

ślub wesele podróż poślubna miesiąc miodowy za granicą inspiracje porady Memories.pl

O czym należy pamiętać organizując podróż poślubną?

Podróż poślubna ma być przyjemnością dla Was obojga. Dlatego też warto dużo uwagi przyłożyć do wybrania miejsca, w którym spędzicie czas po zawarciu związku małżeńskiego. Powinno ono odpowiadać w równym stopniu preferencjom Was obojga lub pozwalać na połączenie tego, czego oczekuje każde z Was. Kolejną kwestią jest termin wyjazdu. Najwięcej par decyduje się na podróż bezpośrednio po ślubie. Warto tutaj jednak sprawdzić, czy miejsce, do którego się wybieracie, w danym okresie jest możliwe do odwiedzenia i jakie warunki pogodowe w nim panują. Dlatego też organizacji podróży poślubnej nie można zostawić na ostatnią chwilę. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat organizacji wyjazdu po ślubie, zajrzyj do artykułu 5 szybkich porad na temat organizacji podróży poślubnej.

Gdzie szukać pomocy w realizacji podróży poślubnej prosto z marzeń?

Dużym ułatwieniem w organizacji podróży poślubnej będzie skorzystanie z pomocy profesjonalnego biura podróży. Najlepiej wybrać takie, które specjalizuje się w tego typu ofertach. Przykładem może być tutaj Memories, które proponuje swoim klientom nietuzinkowe rozwiązania. Zaspokajają one potrzeby nawet najbardziej wymagających podróżników, pragnących poznawać najbardziej odległe zakątki świata. Podróż poślubna z memories.pl będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem. Wszystko dzięki temu, że każdy szczegół wyjazdu będzie dopracowany do perfekcji.

4 propozycje na nietuzinkową podróż poślubną – która z nich najlepiej pasuje do Was?

Każdy ma swoje własne wyobrażenie dotyczące idealnej podróży poślubnej. Dlatego przygotowaliśmy aż cztery różnorodne propozycje, które warto rozważyć przy organizacji takiego wyjazdu:

  • malownicze plaże wysp Oceanu Indyjskiego – to propozycja dla prawdziwych romantyków. Osób szukających wytchnienia od zgiełku wielkich miast, które chcą poczuć się jak w raju. Tutaj wymienić można m.in. Zanzibar, Malediwy czy Seszele;

  • safari w Afryce – to propozycja dla osób, które szukają prawdziwych emocji związanych z poznawaniem najdzikszych terenów Afryki. Safari odbywa się na terenie Tanzanii w samochodzie terenowym. W jego czasie można „polować” na różnorodne okazy zwierząt przy pomocy aparatu fotograficznego. Safari może odbyć się także balonem – możliwość zobaczenia afrykańskiej sawanny z lotu ptaka to naprawdę niezapomniane przeżycie;

  • podwodna przygoda (pływanie z płaszczkami i rekinami) – to wyzwania dla naprawdę odważnych osób. Możliwość obcowania z tymi pięknymi i zarazem niebezpiecznymi zwierzętami przyprawi o dreszcz emocji każdego. Taka podwodna przygoda to także możliwość poznania najpiękniejszych regionów świata np. Polinezji Francuskiej. Osoby, które wolą mniej ryzykowne rozrywki, mogą natomiast wybrać się na rejs katamaranem, w czasie którego można spotkać delfiny;

  • wycieczki objazdowe dla aktywnych i ciekawych świata – interesującą propozycją mogą być też wycieczki objazdowe, w czasie których można poznać nie tylko przepiękne miejsca, ale także historię i kulturę wielu cywilizacji. Przykładem miejsc, które warto zwiedzić w ten sposób są m.in. Birma, Tajlandia, Wietnam czy Sri Lanka.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj