Stylowe samochody do ślubu

Wybierając stylowe auto do ślubu, warto zwrócić uwagę na cenę jego wynajmu (za konkretną ilość godzin), limit kilometrów ustalony przez właściciela oraz koszt podstawienia wozu Młodej Parze. Ponadto zaleca się sprawdzić, czy oddając samochód należy zatankować go do pełna oraz czy brak paliwa można wiązać się z dodatkowymi karami pieniężnymi.

Aston Martin – gwarancja klasy i elegancji

Aston Martin to brytyjska marka samochodów będąca symbolem klasy i elegancji. Pojawiała się kilkukrotnie m.in. w serii filmów o superagencie 007, Jamesie Bondzie. Aston Martin DB9 z 6-litrowym silnikiem, o mocy ponad 500 koni mechanicznych, przyspiesza do setki w niecałe 5 sekund. Jego prędkość maksymalna to 306 km/h. Trzy godziny wynajmu samochodu to koszt około 4 tysięcy złotych. Aston Martin do ślubu to idealne rozwiązanie dla Młodej Pary, która chce poczuć luksus i komfort w drodze na uroczystość.

auto do ślubu, aston martin, ślub i wesele

Chrysler PT Cruiser – 7-osobowa, ekskluzywna limuzyna

Chrysler PT Cruiser to klasyczna limuzyna mieszcząca w środku nawet do siedmiu osób. Wyposażona jest skórzane, pikowane kanapy i system multimedialny współpracujący z oświetleniem LED. Dodatkowo można w niej znaleźć barek z drinkami. PT Cruiser Limo to gwarant komfortowej i stylowej podróży dla Młodej Pary. Koszt wynajmu auta na trzy godziny to około 700 złotych.

auto do ślubu, chrysler samochód limuzyna wesele

Hummer H2 Limo – ślub w „wielkim” stylu

Hummer H2 w wersji XL to 9-osobowa limuzyna z silnikiem V8 o mocy ponad 320 koni mechanicznych. Dzięki znajdującemu się w niej specjalnemu przyciskowi można oddzielić kierowce od pasażerów i sprawić, że przejazd na ślub będzie całkowicie prywatny. Hummer H2 Limo to idealny samochód dla Młodej Pary, które chce zaskoczyć swoich gości rozmachem i elegancją. Koszt wynajmu na trzy godziny to około 700 złotych.

Lamborghini Gallardo – niesamowita prędkość i klasa

Samochody marki Lamborghini wybierane są przez gwiazdy Hollywood, znanych piłkarzy, celebrytów i aktorów. Wynajmując je na ślub, można choć na chwilę dołączyć do tego niesamowitego grona osób. Gallardo z wolnossącym silnikiem 5.0 V10 o mocy ponad 500 koni mechanicznych może rozwinąć zawrotne 315 km/h. Koszt wynajmu białego Lamborghini na ślub to około 2,5 tysiąca złotych za trzy godziny.

Citroen Rosalie – piękna klasyka z 1933 roku

Citroen Rosalie to bardzo rzadko spotykany model. Wyprodukowano zaledwie 7,5 tysiąca sztuk tego samochodów. Do obecnych czasów przetrwało ich zaledwie kilkadziesiąt. Rosalie to auto o pojemności prawie dwóch litrów o mocy 36 koni mechanicznych. Zaletą Citroena nie są jednak osiągi, a niesamowity wygląd. Za wynajem na trzy godziny Rosalie trzeba zapłacić około 750 złotych.

Tekst, zdjęcia i samochody do ślubu: GO Racing
www.go-racing.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj