Same plusy zatrudnienia animatorki dla dzieci na Wasze Wesele

Podczas organizacji perfekcyjnego wesela pomyślałaś prawie o wszystkim: idealnej sukni ślubnej, orkiestrze, osobie fotografa, perfekcyjnym miejscu na uroczystość i wspaniałym torcie. Jednak temat animacji weselnej często nie zostaje potraktowany z należytą mu uwagą, jak na perfekcyjne wesele przystało.

Niewielkie koszta dodatkowe nie grają prawie roli w budżecie weselnym, a zapewnią ład i harmonię podczas uroczystości. Rodzice najmłodszych gości będą niezwykle wdzięczni, za „chwilę przerwy” i możliwość wspólnego radowania się w tym szczególnym dniu, mając jednocześnie swoje pociechy obok siebie, ale jednak pod opieką profesjonalnej opiekunki.

kiddy boom atrakcje weselne przeciąganie linyatrakcje weselne kiddy boom animator dla dzieci

Jeśli na Waszym weselu jest spora grupka najmłodszych gości weselnych, to zatrudnienie sprawdzonej firmy zajmującej się dziećmi podczas przyjęć jest strzałem w dziesiątkę. Pisząc o plusach animacji weselnych możemy wymienić ich całe mnóstwo – zaczynając od najbardziej oczywistych – czyli zapewnienia opieki dla najmłodszych gości, dobrej zabawy ich rodzicom (chwila oddechu należy się każdemu) i organizację wspaniałych atrakcji dla dzieci, aż po stworzenie niepowtarzalnej okazji zintegrowania kuzynostwa z obu stron rodziny Pary Młodej. W miarę możliwości należy udostępnić oddzielną salę lub jej część, gdzie będzie można zorganizować zabawę. Warto o tym pomyśleć już przy wyborze lokalizacji na wesele, szczególnie gdy wiemy, że wśród naszych gości będzie spora grupka najmłodszych. Jeśli przemyślicie temat związany z animacją dla najmłodszych odpowiednio wcześniej, w zasadzie w momencie wejścia na salę osób zatrudnionych do opieki nad dziećmi – możecie sobie pogratulować – właśnie dostaliście szóstkę z organizacji perfekcyjnego wesela. Resztę za Was zrobią profesjonaliści. W tym miejscu pragnę zaznaczyć, że jeśli jednak skusiliście się oszczędnością i poprosiliście znajomą znajomej lub zaprzyjaźnioną przedszkolankę o pomoc w opiece nad dziećmi podczas wesela – (co wcale nie musi okazać się fiaskiem), należy z góry z taką osobą porozmawiać i poprosić, aby program Ślubu i Wesela nie okazał się dla niej zbyt kuszący – co mogłoby doprowadzić do tego, że dzieci zostaną bez opieki.

atrakcje weselne animator dla dzieci kiddy boomanimator dla dzieci na weselu kiddy boomanimator dla dzieci na weselu kiddy boom

Niewątpliwym plusem zatrudnienia animatora na wesele jest oczywiście integracja rodziny. Dzieciaki, przy okazji prowadzenia zabaw przez animatorkę poznają się nawzajem (jeśli wcześniej nie miały okazji potkać dzieci ze strony dalszej rodziny współmałżonka), spędzają radośnie czas ze sobą i mają okazję przeżyć niezapomniane chwile w gronie bliskich. Takie wspomnienia zostają na dłużej – powiem więcej - są bezcenne i prawdopodobnie zostają gdzieś tam w tyle głowy na zawsze! Profesjonalny animator zapewni dzieciom mnóstwo atrakcji, a pole do popisu jest wręcz nieograniczone – od malowania buziek, warsztatów artystycznych oraz modelowania baloników, gier i zabaw stacjonarnych, puszczania wielkich baniek mydlanych, kręcenia waty cukrowej, zapewnienia fontanny czekoladowej, nie mówiąc o zabawach i atrakcjach czekających na dzieci na zewnątrz – trampolinach, autkach i zabawach plenerowych, które każde dziecko kocha (np. „baba jaga patrzy”, albo „gąski gąski do domu”).

animator dla dzieci na weselu kiddy boom

Po pełnym przeżyć dniu podczas Ślubu i Wesela i przede wszystkim po wyczerpujących zabawach na zewnątrz, należy zapewnić dzieciom także spokojne miejsce. W takim odosobnionym kąciku mogą grać w gry stolikowe, oddawać się malowankom, czy wypełnianiu książeczek stworzonych specjalnie na cześć Pary Młodej. Niektóre z dzieci mogą już być bardzo zmęczone, wtedy animatorka błyskawicznie rozłoży łóżeczko turystyczne (zmieści się w nim nawet dziesięcioletnie dziecko – osobiście sprawdziłam), maluch zamknie oczka, a rodzice będą mogli sobie jeszcze chwilę poświętować. Podsumowując – zatrudnienie animatorki na wesele przynosi same plusy – jeśli masz więc w planach zaproszenie gości z dziećmi – przygotuj się do tego perfekcyjnie, czego życzymy z całego serca – zespół KiddyBoom.

animator dla dzieci na weselu kiddy boomanimator dla dzieci na weselu kiddy boom

 

Tekst: Kiddy Boom

www.kiddyboom.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj