Niezapomniane wesele? Atrakcje, porady i inspiracje ślubne!

Zawarcie związku małżeńskiego to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie da się ukryć, że zarówno przygotowania do ślubu, jak również samo wesele wiążą się nie tylko z mnóstwem radosnych chwil, ale również stawiają przed przyszłym małżeństwem specjalne wymagania.

 miejsce na wesele kraków sala weselna sala na wesele Banasiówka inspiracje porady ślubne

Dobra zabawa dla wszystkich!

Organizacja udanego ślubu nie wiąże się jednak tylko z wynajęciem sali weselnej, przygotowaniem pysznego jedzenia, aranżacją oprawy trunkowej – nie wspominając o podstawie całej akcji, jaką jest miłość! Podczas wesela najważniejsi są oczywiście państwo młodzi i to ich szczęście powinno być najdosadniej fetowane. Niezależnie od tego, czy całe wydarzenie będzie miało miejsce w kameralnej przestrzeni domowej, czy też dużej sali weselnej w Krakowie, wszystko powinno mieć na celu przede wszystkim dobrą zabawę dla każdego uczestnika.

Atrakcje weselne nie tylko dla nowożeńców

Nie można jednak zapomnieć o gościach, którzy swoją obecnością nie tylko potwierdzają zaufanie i szacunek, jakim darzą młodą parę, ale przede wszystkim zbierają się do wspólnej biesiady po to, by zamanifestować swoją radość. Warto zatem, by ugoszczeni zostali w jak najlepszy sposób. Różnorakie pomysły na wesele sprawią, że na stałe zapisze się ono w pamięci zaproszonych przyjaciół i członków rodziny. Jakich atrakcji nie może zatem zabraknąć na nowoczesnym, jednocześnie zaś tradycyjnym weselu? O czym należy pamiętać wtedy, gdy organizujemy tak istotne wydarzenie?

Pozwól gościom coś… napisać!

Chociaż księga gości należy do żelaznej klasyki oprawy weselnej, państwo młodzi często zapominają o przygotowaniu tego typu drobiazgu. Miejsce na okolicznościowe wpisy stanowi jednak nie tylko doskonałą pamiątkę, na którą z rozrzewnieniem spojrzymy po latach. Księga jest również doskonałą okazją do zaprezentowania poważania, jakim żywimy naszych weselników. Do tego jest bardzo dobrym „wypełniaczem czasu” pomiędzy przybyciem gości do sali, a rozpoczęciem weselnej ceremonii – niekiedy może to bowiem odrobinę rozciągnąć się w czasie. Księga gości dobrze współgrać będzie z polaroidem – atrakcja weselna tego typu pozwoli jeszcze lepiej upamiętnić każdemu przybyszowi swoją obecność.

sala weselna kraków

Atrakcje weselne dla dzieci

Podczas organizacji ślubu i wesela nie można zapomnieć o najmłodszych gościach. Często zdarza się bowiem, że podczas gdy starsi uczestnicy zajęci są i rozmowami przy odpowiednich trunkach, młodsi niezmiernie się nudzą biegając między stołami. Warto zatem, by również oni znaleźli wydzielone dla siebie miejsce! Huśtawki i inne małpie gaje to tylko niektóre z atrakcji, jakie powinniśmy uwzględnić. Sprawdzą się równie dobrze rozmaite gry podwórkowe. Dobrym pomysłem będzie wynajęcie grupy artystów-animatorów, którzy przygotują dla dzieci wciągające zabawy, do których być może dołączą co bardziej odważni dorośli!

Zadbaj o media społecznościowe!

Social medias stały się nieodłączną częścią życia w pierwszych dwóch dekadach XXI wieku. Warto zatem, by nasz ślub pojawił się również w nich! Odrobina dobrze zorganizowanego marketingu pozwoli gościom nie tylko lepiej wczuć się w wydarzenie, lecz również sprawi, że nasi znajomi będą doskonale poinformowani o tym, jak przyjemnie było na naszym weselu. Burza lajków pod każdym zdjęciem tylko uświadczy nas w przekonaniu, że organizacja wesela stała na najwyższym poziomie.

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Gościniec Banasiówka
www.gosciniecbanasiowka.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj