Drink bar na wesele - czy warto na niego postawić?

Pary Młode przed podjęciem decyzji o wynajmie drink baru zadają sobie kilka kluczowych pytań- do najważniejszych należy - czy moi goście będą z niego korzystać?

 ślub wesele barman na wesele drinki na weselu przyjęcie weselne alkohol na weselu Cocktail Atelier barmani barman Kraków

Czy moi goście będą korzystać z drink baru?

Na pierwsze z pytań możemy śmiało odpowiedzieć zdecydowane TAK. W sezonie ślubnym mamy przyjemność gościć za barem na przyjęciach weselnych niemalże co sobotę, więc widzimy, jak wielu gości z przyjemnością korzysta z drinków serwowanych przez naszych barmanów.
Jeśli zastanawiacie się, kto może skorzystać z drink baru - odpowiedź brzmi: KAŻDY, niezależnie od wieku. Oczywiście, nie każdy zostanie ugoszczony drinkiem alkoholowym, jednak dzięki kreatywności barmanów stworzymy najlepsze drinki również dla najmłodszych i tych, którzy alkoholu nie piją z różnych względów.


Czy drink bar to dobry pomysł, jeśli na naszym weselu będzie dużo dzieci?

Jak najbardziej! Możliwość otrzymania dymiącego, kolorowego drinka ekscytuje nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo drinków przygotowanych specjalnie z myślą dla milusińskich - przygotujemy drinki z żelkami, piankami, a także z...watą cukrową. Radość i szczęście na twarzy najmłodszych gwarantowane!

ślub wesele barman na wesele drinki na weselu przyjęcie weselne alkohol na weselu Cocktail Atelier barmani barman Kraków

A co z kierowcami?

Jeśli wśród Waszych gości weselnych znajdują się kierowcy, śmiało mogą zajrzeć do naszego drink baru - mamy dla nich kilka ciekawych propozycji, w tym ciekawą alternatywę dla klasycznych soków, słodkich, gazowanych napojów w postaci orzeźwiających lemoniad stworzonych na bazie świeżych cytrusów i mięty.

Kilka z moich przyjaciółek jest w ciąży - czy macie również coś dla nich?

Wspominając o lemoniadach i cytrusach, warto wspomnieć także o tym, co drink bar może zaoferować kobietom w ciąży. Panie w stanie błogosławionym z ogromną przyjemnością korzystają z naszej oferty naturalnych lemoniad tworzonych na bazie świeżych cytrusów z dodatkiem mięty, szczypty brązowego cukru i wody gazowanej.

Co z osobami starszymi? Czy znajdzie się coś dla nich?

Wynajmując drink bar, możecie być spokojni, że pośród propozycji drinków znajdzie się kilka propozycji odpowiadających gustom starszych osób - zarówno dla tych, które mogą, jak i nie mogą spożywać alkoholu. Barmani z ogromną przyjemnością stworzą delikatne drinki na bazie ulubionego alkoholu i wyczarują bezalkoholowe, przepyszne drinki.

ślub wesele barman na wesele drinki na weselu przyjęcie weselne alkohol na weselu Cocktail Atelier barmani barman Kraków

Jak wygląda oferta dla typowych gości weselnych?

Mówiąc: typowych, mamy na myśli tych, którzy piją alkohol :). Najczęściej goście dzielą się na dwie podstawowe grupy: kobiet i mężczyzn. Zasadniczo, kobiety częściej korzystają z oferty lekkich, kolorowych drinków opartych na bazie likierów- chętnie sięgają po Cosmopolitana, z przyjemnością piją orzeźwiające Mojito, podczas gdy mężczyźni częściej sięgają po mocniejsze alkohole i drinki oparte na bazie whisky, ginu, rumu, bardzo lubią także orzeźwiającego Toma Collinsa, bądź także klasycznego Old Fashioned.

Co w sytuacji, kiedy większość moich gości pije tylko wódkę?

Czasami zakładamy z góry, że nasi goście nie będą korzystać z drink baru, bo "na każdej imprezie zawsze piją tylko wódkę". Od kilku lat obserwujemy jednak trend zmiany rodzajów spożywanego alkoholu. Dostęp do internetu i obcych kultur sprawia, że z przyjemnością próbujemy także nieznanych nam dotychczas alkoholi i drinków (kto z Was nie spróbował nigdy Cuba Libre czy wcześniej wspomnianego Mojito?).
Zachodzące zmiany widzimy także podczas przyjęć weselnych. Jeszcze kilkanaście lat temu wchodząc na salę weselną, widzieliśmy już przygotowane butelki z wódką na stolikach i każdy z gości nie krępował się, pijąc "do dna". 

Zmieniający się trend spożywania alkoholu bardzo dobrze widać również podczas przyjęć weselnych. Każdy z nas wie, bądź pamięta jak kilka lub kilkanaście lat temu wyglądały wesela. Każdy chciał wychylić jak najwięcej przysłowiowych “kielichów”. Teraz zdecydowanie zaczyna się to zmieniać. Obserwujemy, że coraz częściej kobiety całkowicie rezygnują z picia wódki na rzecz wina bądź też właśnie drinków. Goście są świadomi tego, że po weselu będzie kolejny dzień, a pijąc mocne alkohole w dużej ilości, odchorują to dnia kolejnego, dlatego rezygnują z nich właśnie na rzecz lżejszych drinków. Wybierając drink bar na przyjęcie weselne, zapewniacie swoim gościom odrobinę luksusu i radości na swoim przyjęciu.

ślub wesele barman na wesele drinki na weselu przyjęcie weselne alkohol na weselu Cocktail Atelier barmani barman Kraków

Okiem eksperta, czyli barman na weselu

Goszcząc na weselach nie tylko jako barmani, ale i jako goście, zauważamy zmianę tendencji spożywania alkoholu. Wiele z naszych znajomych par, kiedy spotykamy się po weselu, mówi, że zostało im bardzo dużo butelek wódki - i to prawda. Drink bar to niezwykle popularna atrakcja, z której skorzysta praktycznie każdy z gości. Drink bar jest z Wami od początku wesela, aż do niemalże samego końca. Bar jest otwarty przez cały czas trwania imprezy, wiec w każdej chwili każdy z gości zostanie uraczony wybranym drinkiem. Ważne jest także to, że barman na weselu to nie tylko wykonawca drinków, to także charyzmatyczna osoba z uśmiechem na twarzy, która wypyta gościa o jego upodobania, przygotuje pysznego drinka, a także zabawi gościa chwilą rozmowy.
Mamy nadzieję, że powyższy artykuł pomoże Wam, drogie przyszłe Pary Młode, w podjęciu decyzji o wyborze drink baru na wesele. Podarujcie sobie i swoim gościom weselnym coś wyjątkowego, co zapewni nie tylko rozrywkę, ale i stanie się alternatywą dla tradycyjnej wódki - Wasi goście weselni z pewnością to docenią!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselnego drink baru.

Do zobaczenia przy barze! Cocktail Atelier
www.cocktail-atelier.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj