Pokaz fireshow jako wyjątkowa atrakcja weselna

Pary młode poszukują ciekawych rozwiązań, które sprawią, że ich wesele będzie unikatowe. Obserwując rynek nie sposób ominąć wyjątkową atrakcję, jaką są pokazy fireshow.

Wraz z Teatrem Ognia NAM-TARA przybliżymy wam, czym są szeroko rozumiane pokazy ognia oraz jak wpływają one na efektowność wesela.

ślub wesele atrakcje weselne teatr ognia Nam Tara inspiracje porady  

Pokaz ognia na imprezie weselnej

Dynamiczny rozwój popularnego „tańca z ogniem” w Polsce rozpoczął się na przełomie XX i XXI wieku. Pokazy wykorzystujące żywy ogień oraz wyjątkowe rekwizyty kuglarskie rozwinęły się znacząco na przestrzeni lat – zostały one urozmaicone efektami pirotechnicznymi oraz świetlnymi. Fireshow to ciekawa oraz bezpieczna alternatywa dla pokazów sztucznych ogni. Profesjonalny ognisty spektakl, wykonany przez zawodowców oraz ciepło ognia, które można poczuć na własnej skórze to idealna recepta na sukces imprezy weselnej.

Teatr Ognia NAM-TARA jest jednym z prekursorów tańca z ogniem w Polsce, jego początki sięgają 2005 roku. Zrzesza on wielu utytułowanych artystów, którzy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej. W swojej karierze wykonali ponad tysiąc pokazów na imprezach prywatnych i doskonale wiedzą, jak stworzyć niesamowite show.

Lata doświadczeń w realizacji efektownych fireshow, pozwoliły na stworzenie wyjątkowych pokazów, które odpowiadają na potrzeby par młodych. Najpopularniejszymi ognistymi spektaklami NAM-TARA są Violet oraz Indigo, które nawiązują do dominujących w nich kolorów.

Pokaz fireshow dopasowany do tematyki wesela

Firma NAM-TARA tworzy również pokazy tematyczne, które idealnie wpasują się w nieszablonowe wesela. Pokaz może przybierać różne formy – podziękowania dla rodziców, prezentu dla pary młodej bądź efektownej atrakcji dla gości. Ciekawym efektem, który wzbogaca pokazy ognia na weselu jest tzw. VisualPoi - podczas ognistego tańca pojawiają się w powietrzu dowolne grafiki, napisy, data bądź jakiekolwiek obrazy przesłane przez klienta. Nowożeńcy, poszukując czegoś specjalnego mogą sprecyzować swoje wymagania, aby stworzyć fireshow tematyczne zgodnie z wytycznymi. Firma NAM-TARA podczas swojej wieloletniej kariery stworzyła szereg ciekawych propozycji m.in. pokaz westernowy „Wild West Story”, magiczny „Czarnoksiężnik” bądź pokaz słowiański. Tak naprawdę możliwości są nieograniczone, a jedynym ograniczeniem jest pomysłowość nowożeńców.


Płonące serce oraz płonący napis

Ciekawym akcentem, który podkreśli unikatowość wesela jest wielkie płonące serce, odpalane przez nowożeńców, na zakończenie show. Jest to idealna, romantyczna chwila, która zachowana na zdjęciu będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia. Dodatkiem do pokazu fireshow jest również płonący napis o dowolnej treści, który może zapłonąć podczas ognistego finału.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj