Zachowaj ślubne wspomnienia!

Ślub to uroczystość zawarcia małżeństwa. W czasie ceremonii Młoda Para składa przysięgę małżeńską przed urzędnikiem lub duchownym w obecności świadków. Jest to jeden z najważniejszych dni w życiu w którym przysięgamy wierność i miłość. Przyszli małżonkowie i świadkowie składają podpisy na dokumentach ślubnych. W tym dniu wszystko musi być idealne, a zorganizowanie ceremonii nie jest wcale takie łatwe. Każdy chciałby mieć pamiątki z tego arcyważnego dnia więc poniżej przedstawiono kilka sposobów na zachowanie wspomnień.

ślub wesele atrakcje ślubne atrakcje weselne wspomnienia ślubne wspomnienia weselne pamiątki ślubne inspiracje porady carpentry-shop.pl 

  • Zachowanie wspomnień za pomocą zdjęć z fotobudki - fotobudka to zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje. Doskonale sprawdza się na imprezach jako atrakcja. Mowa tu o weselach. Weselnicy mogą fotografować się przybierając różne pozy. Takie zdjęcia mogą zostać wklejone do księgi gości do fotobudki i być znakomitą pamiątką. Wykonywanie zdjęć z fotobudki jest wciąż bardzo popularne. Jednak potrzebne są rozmaite gadżety i odpowiednia do okazji scenografia.

  • Film/teledysk – jest to najlepszy sposób na zachowanie Waszych cudownych i wzruszających momentów. W filmie można odkryć magię i ponownie otulić się ślubną atmosferą. Film jest niezwykłą pamiątką, która ma w sobie zapisane wszystko to, czego nie chcecie zgubić i zapomnieć. Każdy detal, chwila, emocja nie zginie i Wam nie umknie. Atmosfera podczas przygotować, ceremonia i wesele jest na tyle niepowtarzalne, że często wymaga uwiecznienia na teledysku ślubnym.

  • Fotograf – Fotografia ślubna to sposób na zatrzymanie czasu , aby umożliwić Młodej Parze powrót do emocji z tego wyjątkowego dnia. W dniu ślubu nie może zabraknąć fotografa, dzięki profesjonalnym zdjęciom będziecie mogli przywoływać wspomnienia. Zdjęcia zachowują każdą chwilę, której nie mogliście zapamiętać przez stres związany z ceremonią ślubu. Dzięki zdjęciom te chwile będziecie mogli odtworzyć. Fotografia przedstawia historię od samych przygotowań do ślubu po oczepiny na weselu.

  • Księga gości – To jedna z najlepszych pamiątek wesela. Każdy gość weselny może wpisać życzenia, ciepłe słowa lub kilka słów do Pary Młodej. W księdze mogą znaleźć się zabawne ankiety do wypełnienia. Dzięki takiej księdze gości małżonkowie będą mogli do końca życia wspominać ten jeden najważniejszy dzień w życiu i powracać do słów najbliższych osób przywołując uczucia, które wtedy doświadczyli.

Powyżej lista sposobów na zachowanie wspomnień z arcyważnego dnia. Z pewnością takie pamiątki będą doceniane nie tylko przez pierwsze lata małżeństwa. Dzięki nim będą mogli wspominać te chwile.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj