Polska muzyka na wesele - lista najlepszych polskich przebojów

Planując wesele należy zatroszczyć się także o muzykę, która porwie gości do tańca i zapełni parkiet.

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na zespół czy DJ’a, najpierw musicie sobie odpowiedzieć na pytanie: jaka muzyka ma gościć na Waszym weselu? Czy powinna to być impreza w stylu lat 70’, przepełniona polskim, dobrym rockiem, czy może nie wyobrażacie sobie udanego wesela bez disco-polo? Pod tym kontem wybierzcie usługodawców, którzy zadbają o oprawę muzyczną.

polska muzyka na weseluZdjęcie - B&E Photographs

Moda i gusta się zmieniają, ale jest kilka kawałków muzycznych, które nigdy się nie znudzą. To one sprawdzają się na każdym weselu, porywają do tańca starszych i młodszych. Przekonani, że nie tylko disco-polo sprawdza się na polskich weselach, stworzyliśmy listy z polską muzyką, według gatunków muzycznych.
Pierwsze 3 propozycje to utwory polskich wokalistów i zespołów. Podzieliliśmy je na gatunki muzyczne, gromadząc najlepsze kawałki z gatunku pop, dla odważniejszych par mocniejsza lista z gatunku rock-reggae i klasyki polskich wesel, czyli disco-polo. Przygotowaliśmy Wam nie tylko spis tytułów, ale także gotowe playlisty na platformie Spotify. Rejestracja jest całkowicie darmowa, więc jeżeli jeszcze nie macie konta - gorąco zachęcamy!

Listy będą stale powiększane, dlatego warto je stale obserwować i dodać do własnych kolekcji na Spotify. Kliknij w poniższe linki, aby przejść do odpowiednich list:

Polski POP na wesele >>

Polski ROCK na wesele >>

Polskie DISCO-POLO na wesele >>

Ekspert portalu abcslubu.pl: Edyta Bochenek, Zankyou.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2 komentarzy

  • Link do komentarza Korinek wtorek, 17 kwiecień 2018 11:37 napisane przez Korinek

    Na naszym weselu zagrał Maciej Wilkanowski, goście bawili się doskonale przez cały dzień wesela, a Pan Maciej stale rozkręcał zabawę dzięki czemu wszyscy dobrze się bawili.

  • Link do komentarza Anna345 czwartek, 29 grudzień 2016 17:51 napisane przez Anna345

    Kwestia ulubionego gatunku. Jednak my zdecydowaliśmy z naszym djem ( dj roni - super impreza), że to będa pomieszane gatunki, tak by każdy mógł się dobrze bawić

Skomentuj