Prezent ślubny w grochy, groszki, kropki...

Grochy, groszki , kropki – niezwykle kobiece, zabawne i bezpretensjonalne. To wprost idealny wzór dla radosnej Panny Młodej, a równocześnie najmodniejszy bardzo oryginalny ślubny trend. Nie może ich zabraknąć na sukni, zaproszeniach, wystroju sali i oczywiście muszą być przewodnim motywem ślubnych prezentów!


Żeby nie biegać (nomen omen) w kółko w poszukiwaniu przysłowiowej kropki nad i mamy dla Państwa kilka prezentowych propozycji w grochy.

W słodkich kolorach nawiązujących do stylu Baby Doll, jak kolekcja ręczników Greno KISS ME i BOLERO, ze swoimi urokliwymi wielokolorowymi grochami filuternie woła – pocałuj mnie, jestem tu, aby radosnym tańcem odmienić twoją łazienkę. Rytmiczne, energetyzujące pomarańczowe, turkusowe i zielone kropki a właściwie wielkie kropy na smakowitej czekoladzie to znak rozpoznawczy kolekcji ELZA – nowoczesny, binarny kod, który przemawia do młodych energicznych osób o żywym, niespokojnym charakterze, dużej aktywności, lubiących niekonwencjonalne życie i proste rozwiązania.


Senne, pastelowe odcienie, bajecznie miękkich ręczników IN LOVE, z drzemiącymi na nich cętkami, nawiązują do woali romantycznych heroin czy chusteczek bohaterek melodramatów i wniosą wiele romantyzmu do Waszej łazienki.

Wytłaczany, powtarzalny, kolisty wzór tęcznika PEPE to „nakrapiana” propozycja dla panów. Stalowe, brązowe, kremowe czy pomarańczowe ogniwa, łączą się w miękką, superwchłanialną siatkę.... a może to malutkie piłki mierzące fantastyczną ilość goli ulubionej drużyny?

W kolekcjach ręczników GRENO, każda biedroneczka znajdzie coś dla siebie i… będzie to sobie chwalić. Na dodatek po kąpieli zapragnie wskoczyć do równie modnej, cętkowanej pościeli.


ECO LINE DOT to nie tylko modna linia tego sezonu. To kreowanie proekologicznej wizji świata poprzez świadomy ekodesign. Niepospolicie szlachetne, czesane włókno bawełniane splecione w cienką, lekką tkaninę naturalnie nas otula, a proste desenie idealnie podkreślają świeżość i bliskość z naturą w urządzaniu przestrzeni życiowych. Jeżeli Twój swiat jest EKO, kochasz niewymuszoną, naturalną elegancję, to ta kolekcja jest dla Ciebie!

Zachwycająca pościel  CHOCOLATE BROWN, która grała już wielokrotnie ważne role w telewizyjnych serialach, z przyjemnością podzieli się z Wami sekretami gwiazd, a być może sama stanie się gwiazdą waszej sypialni. Idealnie gładka bawełniana satyna w kolorach gorzkiej czekolady i słodkiej śmietanki

Zapraszamy po najmodniejsze ślubne prezenty… i kropka!


Tekst i fot.: Greno
www.greno.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj