Zamiast kwiatów na wesele: kupony Lotto

Namawialiśmy Was już do rezygnacji z kwiatów ślubnych na korzyść pomocy charytatywnej, wina i książek (wszystko znajdziecie w artykułach archiwalnych abcslubu.pl). Dziś kolejny pomysł – kupony Lotto.

O ile książki i wino to pewne i trwałe zadowolenie dla Młodej Pary i możliwość powrotu myślami do dnia ślubu, a pomoc charytatywna może uszczęśliwić także innych, o tyle kupony lotto mogą się okazać mniej trwałe. Niemniej jednak, mogą także być strzałem w 10 (a raczej strzałem w 6) i wówczas pozwolą na zrealizowanie znacznie większej ilości marzeń. Niewątpliwie więcej, niż bukiety z żywych kwiatów.

Kolejna zaleta kuponów lotto to obustronna zabawa – zarówno dla gości, którzy będą typować szczęśliwe dla Was numery, jak i dla Was, kiedy będziecie sprawdzać dziesiątki zanumerowanych karteczek.

Efekt takiej zamiany zależy w głównej mierze od szczęścia, którego prawdopodobieństwo jest w tym wypadku wielokrotnie mnożone. A jeżeli nie wygracie milionów, jest szansa na uzbieranie choćby małej kwoty i przeznaczenie jej na weekend za miastem czy nawet romantyczną kolację we dwoje.

O chęci wymiany kwiatów na kupony lotto poinformujcie gości już na etapie wysyłania zaproszeń ślubnych. Do tego celu możecie napisać krótką rymowankę, jak w przykładzie:

Mili goście,
Dla nas kwiatów nie przynoście
Lepiej w przyszłość inwestujcie
Kupon lotto nam darujcieEkspert portalu abcslubu.pl - Edyta Bochenek / Zankyou.pl / Kategoria Prezenty

www.zankyou.pl / www.zankyou.com/pl

Fot. Zankyou.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj