Wymarzony miesiąc miodowy otrzymany w prezencie ślubnym

Po miesiącach przygotowań, tygodniach stresu i kilku naprawdę zabieganych dniach ślubu i poprawin, kiedy wszyscy goście szczęśliwie wrócą do domu, Wasza praca się nie kończy. Należy jeszcze uregulować wszystkie rachunki, pobiegać po urzędach, wymienić dokumenty, pracować z fotografem przy obróbce zdjęć... Ślub to piękna, ale niezwykle pracowita uroczystość, szczególnie dla Państwa Młodych.

Źródło: www.Zankyou.pl Fot. Nuno Palha


Miesiąc miodowy nie musi trwać miesiąc, ale ważne, aby w ogóle był! Należy Wam się chwila odpoczynku tylko we dwoje. Wyjazd- gdziekolwiek by on nie był- pozwoli Wam zregenerować siły i pobyć z małżonkiem. Pierwsza wspólna podróż po ślubie powinna więc być przemyślana, warto też przeznaczyć na nią więcej czasu i pieniędzy, ponieważ tylko raz jedziemy w podróż poślubną z danym partnerem- niech będzie to dla Was niezapomniana przygoda!

Fot. Edyta Bochenek, www.zankyou.pl


O podróży poślubnej możecie pomyśleć jeszcze przed ślubem. Aby Wasi goście mogli uczestniczyć w tej wspaniałej przygodzie, możecie zaproponować im, aby wręczyli Wam miesiąc miodowy w prezencie ślubnym! Prawda, że byłoby wspaniale otrzymać podróż Waszych marzeń od Waszych najbliższych?

By spełnić to marzenie, wystarczy taką podróż umieścić na liście prezentów ślubnych Zankyou! Możecie podzielić podróż na poszczególne etapy, według Waszego uznania: na dni, atrakcje, miejsca, itp., a Wasi goście będą mogli płacić za wybrane prezenty. Wy, otrzymacie Waszą wymarzoną podróż, a goście będą szczęśliwi, że dają Wam to, co naprawdę chcecie, nie mają też problemu z wyborem prezentu.

Podróż poślubna do Indii na liście prezentów ślubnych www.Zankyou.com/pl


W ten sposób możecie zaplanować Waszą wycieczkę np. do Hiszpanii i umieścić na liście lot z Warszawy do Barcelony, kolację w hiszpańskiej restauracji, bilety na mecz FC Barcelona, kolację na plaży, bilety do La Sagrada Familia, noclegi w eleganckim hotelu itd. Możecie też umieścić na liście wizytę w SPA, kurs języka obcego, przejażdżkę konno, a nawet spacer po plaży przy zachodzie księżyca z butelką wina! W taki sposób możecie pojechać gdzie tylko chcecie. Z listą prezentów ślubnych Zankyou możliwe jest wszystko, czego tylko zapragniecie!

Taką podróż możecie zaplanować samodzielnie, lub skorzystać z usług dowolnego biura podróży, które niewątpliwie pomoże Wam zorganizować podróż o jakiej marzycie.

Fot. Edyta Bochenek, www.zankyou.pl


Dzięki takiej liście prezentów możecie wyjechać w najwspanialszą podróż w Waszym życiu, a po przyjeździe dzielić się z gośćmi wspomnieniami z miesiąca miodowego, który sami Wam sprezentowali.

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl Edyta Bochenek / Zankyou
www.zankyou.pl / www.zankyou.com/pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj