Ciekawe i niedrogie pomysły na prezent

Szukasz inspiracji prezentowych? Ogromny wybór podarunków tylko utrudnia sprawę.

Nieraz chciałoby się mieć tysiące złotych, aby móc w końcu kupić wymarzony prezent dla siebie lub drugiej osoby. Co jednak zrobić, gdy budżet nie pozwala na zbytnie ekstrawagancje, a my jesteśmy zmuszeni do zakupu prezentu?

Cóż, dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba mieć wcale dużo pieniędzy, aby nabyć całkiem fajny prezent. W tym artykule przedstawimy najciekawsze pomysły na prezent przy niewielkim budżecie. Postanowiliśmy, że kwotą graniczną w tym wypadku będzie 100 zł, co pozwoli na zakup całkiem ciekawego prezentu, a jednocześnie nie nadwyręży zbytnio naszego budżetu.

1. Plakaty filmowe na prezent. Zdawałoby się, że to idealny prezent na 18, bo zbieranie plakatów ma w sobie element młodzieżowego stylu. Nie oznacza to jednak, że tego typu prezenty zarezerwowane są tylko dla tej grupy wiekowej. Jeśli Twój znajomy lub znajoma, którym kupujesz prezent, interesują się filmem, a ich ulubiony tytuł to, na przykład, popularne ostatnio Breaking Bad, nie wahaj się podarować im plakatu z Walterem White'm. Taki prezent kosztuje zaledwie 15,99 PLN, ale będzie bardzo ładną ozdobą na przykład kolekcji DVD każdego konesera kina.

2. Jaki prezent na rocznicę ślubu? Rocznica zawarcia oficjalnego związku to z reguły bardzo ważna data w życiu każdego małżeństwa. Nie oznacza to jednak, że dalekiemu kuzynostwu, czy znajomym, z którymi spotykamy się raz do roku, powinniśmy kupować drogie prezenty na taką okazję. Jeśli nie podoba Ci się idea wydawania sporych sum na prezent z tej okazji, może warto zastanowić się nad posłaniem małżonków na kurs salsy na rocznicę ślubu? Tego typu lekcja kosztuje jedyne 50 PLN, a uśmiechy na ich twarzach gwarantowane!

kurs salsy jako prezent


3. Co dla 30-latka? Jeżeli zastanawiasz się, co kupić kumplowi na jego trzydziestkę, ale możesz wydać tylko 50 zł? Nie, kolejna flaszka to nie jest dobry pomysł! Zamiast tego, prezent na 30 urodziny powinien być czymś, co Twój kumpel zapamięta na długo.
Co powiesz na lodowy kufel do piwa? Pozwoli on Twojemu koledze zawsze raczyć się bardzo zimnym piwem (możliwe, że o leczniczych właściwościach magicznego kufla przekona się już dzień po urodzinach).

Jak widzicie, bez problemu można kupić całkiem ciekawe podarunki na różne okazje. Kluczem nie powinna tu być cena, ale raczej oryginalność prezentu. Sprawi to, że obdarowani zapamiętają go na długo.

Autor tekstu: Jakiprezent.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza franko poniedziałek, 17 listopad 2014 18:57 napisane przez franko

    A co myślicie, żeby bliskiemu przyjacielowi zafundować poradnik z kamasutrą na przykład?
    Zwierzał mi się ostatnio i mówił, że po roku małżeństwa troche ostygła sytuacja łóżkowa. Może to pomoże? Wiem, że sam raczej nie kupi bo się obawia, sam nie wiem czego ale może ja mu pomogę?

Skomentuj