Zamień kwiaty na uśmiech dzieci

Co możecie zrobić, aby Wasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy? To proste. Podzielcie się swoim szczęściem.

Wiecie, że w  hospicjum "Alma Spei" są dzieci, które nigdy nie przeżyją tego co Wy. Dziewczynki nie włożą wymarzonej ślubnej sukni i nie wysłuchają z bijącym sercem słów przysięgi. Chłopcy nie zabalują na ostatnim kawalerskim wieczorze, ani nie poprowadzą wyśnionej dziewczyny w pierwszym małżeńskim tańcu. Żadne z nich nie skosztuje weselnego tortu, nie pojedzie w podróż poślubną.

datki ze ślubu na rzecz fundacji pomagającej dzieciom

 

To prawda, że tych chwil i wspomnień nie możecie im dać. Ale możecie ofiarować im inne. Radość z dmuchania świeczek na urodzinowym torcie, uśmiech na widok mikołajowego prezentu. Spokojny sen bez cierpienia i bólu.
Wystarczy, że poprosicie gości weselnych, aby zamiast kupować kwiaty podarowali datek dla nieuleczalnie chorych dzieci z hospicjum "Alma Spei". Pieniądze zbierane są w dniu ślubu do specjalnej skarbony, podczas składania życzeń. Możecie to zrobić sami lub poprosić o pomoc naszego wolontariusza.

"Ślub z sercem" zorganizowało dotąd 80 Par. Dzięki ich wsparciu mogliśmy spełnić małe marzenia chorych dzieci, a także częściowo pokryć koszty opieki medycznej i sprzętu medycznego.

Do akcji można się zgłosić wypełniając formularz na www.slubzsercem.pl i wysyłając go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Skontaktuje się z Wami koordynator, który ustali wszystkie szczegóły. Ze strony możecie pobrać  specjalny karnecik ślubny z wierszykiem, który ułatwi informowanie gości o Waszym "Ślubie z sercem".
Pamiętajcie, że LICZY SIĘ KAŻDY UŚMIECH!

A oto, co mówią o akcji jej uczestnicy:
Kasia i Łukasz: „Spotkało nas w życiu szczęście i chcieliśmy się nim podzielić z tymi, którym jest ono najbardziej potrzebne".
Natalia i Arkadiusz: „Radość z tego, że mogliśmy pomóc chorym dzieciom to coś o wiele bardziej trwałego i cennego niż kwiaty".
Paulina i Piotr: „Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołożyliśmy maleńką cegiełkę do tej, jakże pięknej inicjatywy, którą jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi”
Natalia i Paweł: „Nie zastanawialiśmy  sie ani sekundy, by wziąć  udział w tak cudownym przedsięwzięciu. Bo przecież nic nie daje takiej radości, jak pomoc potrzebującym dzieciom, a ich uśmiech jest bezcenny!”.

O naszych podopiecznych i działaniach, które prowadzimy przeczytacie na www.almaspei.pl

Organizator akcji „Ślub z sercem”:
„Alma Spei” Hospicjum dla Dzieci, ul. Dożynkowa 88a; 31-234 Kraków
tel.12 446 64 76, fax: 12 446 65 94, www.almaspei.pl; www.slubzsercem.pl
Koordynator akcji: tel.500 370 807
NIP 6772252176, REGON 120074818, KRS 0000 237 645
Konto bankowe: BGŻ S.A. 08 2030 0045 1110 0000 0155 0700
datki ze ślubu na rzecz fundacji pomagającej dzieciom

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj