Oryginalne pomysły na prezenty rocznicowe

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień, który warto uczcić w nieprzeciętny sposób. Pomysłem na prezent rocznicowy jest np. wspólny skok na linie z wysokości, lot widokowy balonem, spędzenie czasu we dwoje podczas relaksacyjnych zabiegów Spa lub romantycznej kolacji.

 

 

Ekstremalny prezent na rocznicę

Nietypowymi pomysłami na uczczenie rocznicy ślubu lub związku są skoki na bungee. Spadanie na linie z dużą prędkością trwa kilka sekund, jednak wspomnienia zostają na całe życie. Bungee to pomysł na prezent dla pary, która nie boi się wyzwań i uwielbia adrenalinę. Ciekawym rozwiązaniem są także vouchery dla dwóch osób i możliwość oddania skoku wspólnie. Całe wydarzenie może być dodatkowo filmowane, dzięki czemu para będzie miała pamiątkę na całe życie. Skoki odbywają się na specjalnej elastycznej linie, którą mocuje się do stóp.


Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Niezapomnianym przeżyciem, jakie można ofiarować w prezencie rodzicom, jest lot balonem. Szybowanie w powietrzu pozwala w ciszy i spokoju podziwiać krajobrazy z lotu ptaka. Wydarzenie jeszcze mocniej zapadnie w pamięci, jeśli odbędzie się o świcie lub o zachodzie słońca. Po zakończonym locie rodzice otrzymają pamiątkowy certyfikat i będą mogli uczcić niezapomniane chwile lampką szampana. Przeloty odbywają się zawsze w obecności profesjonalnego pilota, który steruje balonem.


Spa dla dwojga

Wspólnie spędzone lata w związku można celebrować w ośrodku Spa&Wellness. Para, w zależności od wykupionego pakietu, może korzystać z różnych udogodnień placówki, np. basenów z podgrzewaną wodą, jacuzzi, saun i łaźni parowych oraz groty solnej. Prezentem na rocznicę może być także zabieg relaksacyjny w postaci odprężającego masażu dla dwojga, np. tajskiego, gorącymi kamieniami, czekoladą czy olejkami eterycznymi. Ośrodki Spa, dla par oferują również szereg kuracji pielęgnacyjnych na twarz i całe ciało.


Romantyczna kolacja na rocznicę

Pomysłem na spędzenie rocznicy ślubu jest romantyczna kolacja w jednej z ulubionych restauracji. Ciekawym urozmaiceniem posiłku jest obecność sommeliera, który opowie interesujące historie dotyczące wytwarzania i produkcji wina, a także wytłumaczy, jakie trunki podaje się do konkretnych potraw. Uczestnicy kolacji mogą również w trakcie posiłku degustować kilka rodzajów win.

 

Tekst i zdjęcie: Superprezenty.pl
www.superprezenty.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj